Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ponia Sejoniene, kas ko atsiklaus, jei mirs vienišas žmogus? Tamsta tikrai perlenki lazdą. Ir kas ką gali užtikrinti?
Valdžioje antikristai
Čia jau visai apsurdas aiškins mums ka noresim taip ir bus o ne kaškas už mus spres vrotas kampotas


pipec tai lai valdzia ir islaiko zmogu pilnai jei jie sprendzia kad jo organai butu panaudojami nepriklausomai ar jis turejo donoro kortele ar ne, tai taip iseina dirbk mokek mokescius islaikyk valdanciuosius ir dar tavo organus atiduos jie kazkoks kosmaras
Niekur civilizuotame pasaulyje šito nėra. Konservai iš Lietuvos daro bananų respubliką.
Argi mums reikia kopijuoti nuo kitų šalių...Tose šalyse, kur žmonės pasitiki savo politikais, problemų nekyla, o juk mūsų valdžia pasitikėti tikrai negalima, tai rodo daugybė pavyzdžių.
@Seimūnai visai pakvaišo tai labai norisi kopijuoti nuo kitų šalių...
butu įdomi tema jei žurnalistai pasidomėtu kiek iš "56 Seimo nariams antradienį balsavus „už“ jų yra donorai bei kad jiems trukdo patiems jais tapti?
@labai apie organų donorystę ,tai jeigu jie gyvi ,tai aišku dar ne donorai...
@matai čia kalbama suprantu, bet ar jie patys yra užsirašę, kad jų organai būtų naudojami mirties atveju...
))) ruoškitės))) visi lietuviai ))) kas per kraštas, dar ir kokia epidemija,virusa negu usa cia atneša,sita tauta labai paklusni ir tinka visiems bandymams)))
@Polska,poliak forever idz do dupy, forever
Na na o ką sako konstitucija tai mano kūnas ir jei aš nenorėsiu ir artimieji neleis .esu už donorystę, bet tik netokiu būdu reiks gal pasitvir irtinti kad nesu bezdžionę
Kokia teise kazkokia grupele "isrinktuju" turi teise spresti ka daryti su zmogaus kunu po jo mirties. Palaikau donoryste,kai zmogus ( artimieji) asmeniskai priima toki sprendima, bet jokiu budu negali but privalomo donorystes modelio !
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų