Penktadienį surinkta užtektinai Seimo narių parašų frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ iniciatyva teikiamai interpeliacijai teisingumo ministrui Remigijui Šimašiui.

Interpeliaciją palaikantys opozicinių frakcijų, Mišrios Seimo narių grupės ir valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos atstovai ministro reikalauja paaiškinti savo sprendimus bei veiksmų motyvus ir prisiimti atsakomybę už savo veiklą.

Parlamentarai ministrui priekaištauja dėl teismų reformos, visuomenės nepasitikėjimo teismais, dėl situacijos teismo medicinos srityje, laisvės atėmimo įstaigose, informacijos apie žmogaus teisių gynėją Alesį Beliacką perdavimo Baltarusijai, dėl įvykių Garliavoje ir teisingumo nevykdymo.

„Parašus, kaip priklauso pagal Seimo statutą, pirmadienį mes įteiksime Seimo Pirmininkei. Tikimės, kad iki to laiko ji pasveiks. Jei ne, tuomet parašai bus įteikti Seimo Pirmininkės pavaduotojui. Manome, kad ministro paaiškinimus ir atsakymus į pateiktus penkis mūsų klausimus turi išgirsti ne tik Seimo nariai, bet ir visi Lietuvos piliečiai. Jie visiems labai svarbūs, nes akivaizdu, kad tvarkos ir teisingumo Lietuvoje šiandien labai trūksta“, - teigė Seimo frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ seniūnas Valentinas Mazuronis.

 


Rašyti komentarą...
n
na jo
2012-04-13 13:12:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
pirdalas vandeny, Šimašius kaip Palaitis, nenuverčiamas, jau pats susiprastų, kad laikas išeiti, kol visai neapsišiko. Vien Beliackio išdavimas turėtų atkreipti prokurorų dėmesį. Ir atiduot Šimašių vykdyt teisingumo į kalėjimą, kur jo taip laukia.
Atsakyti
0

P
Puiki žinia
2012-04-13 13:27:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik ministras moka kalbėti, nieko nepasakydamas. Speju, taip atsakys ir į šiuos klausimus. Bet viliuosi, kad prieis liepto galą...
Atsakyti
0

t
taip
2012-04-13 13:28:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
per visa valsybes egzistavima Lietuva nera patyrusi gedingesnio savos valdzios ir jos sukurtu instituciju tyciojimosi is savo pilieciu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų