Sunkiai suvokiama kauniečių tragedija: vaikų neteko per kaimyną

 Šių metų vasario 25 d. apie 22 val. 40 min. Kaune, Šiaurės prospekte esančio daugiabučio laiptinėje įvykęs sugyventinių konfliktas virto koškaru jaunos poros gyvenime. Į „TV Pagalbą“ kreipusis vaikų netekusi pora tikina, kad vaikų nemušė, o į įvykio vietą atvykę pareigūnai patikėjo kaimyno pramanais.

12

Policijos pranešime buvo teigiama, kad neblaivus 25 metų vyras sudavė kelis smūgius sugyventinės mažametei dukrai (gimusiai 2015 m.) bei ją už kojų bandė įtempti į butą. Tą pačią dieną neblaivi sugyventinė sudavė kitai dukrai per rankas, nuo smūgio naujagimė nukrito ant grindų. Abi mažametės dėl nežymių sužalojmų paguldytos į ligonę, o tėvai buvo uždaryti į areštinę.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šokiruojanti jaunos kauniečių poros istorija: per kaimyną neteko dviejų vaikų

Praėjus po nelaimės daugiau nei mėnesiui pora tikina, kad jiems būtina susitelkti į vieną kumštį norint atgauti savo vaikus. Anot Tomo, ginčas su drauge prasidėjo, nes jam nepatiko jos elgesys. Moteris visą vakarą nebendravo su savo draugu, naršė mobiliajame telefone.

„Nuo to ginčo, rėkavimo atsibudo vaikai, didžioji dviejų metų mergaitė, aš paprašiau draugo pabūti su ja kitame kambaryje. Vėliau draugė išėjo į laiptinę pakalbėti telefonu ir po kiek laiko atėjo su pareigūnais. Policininkai iškart pradėjo teigti, kad mušiau nepilnametes savo dukras abi. Ilona taip pat sakė, kad to nebuvo“, - atviravo vyras. Dar labiau nei pareigūnų elgesys, jį nustebino atvykusių greitosios pagalbos darbuotojų reakcija.

„Jie neturėjo prie ko prikibti, tai nutarė prisikabinti prie dukros spuogukio. Jie aprengė mergytes ir jas išvežė“, - istoriją, kaip neteko vaikų, atskleidė Tomas.

Kadangi Ilona vis dar yra oficialiai neišsiskyrusi su savo pirmuoju vyru, todėl biologinė Tomo dukra yra gavusi kito vyro pavardę. Anot Tomo, kaltais dėl to, kad neteko vaikų, jis laiko tiek save, tiek Iloną. „Esu kaltas, kad leidau išsirutulioti visam tam mūsų kivirčui. Be galo sunku apie tai negalvoti. Labai pasiilgau dukros, vakar iš ligoninės net sunkiai išėjau, sunku buvo matyti, kad ji viena turi ten likti“, - širdį atvėrė Tomas.

REKLAMA

„Dabar turime su Tomu laikytis kaip kumštis išvien ir susigrąžinti vaikus“, - savo klaidas pripažįsta Ilona.

„TV Pagalbos“ studijoje apsilankiusi Jurbarko apskrities probacijos tarnybos inspektorė Inga Molevaitė tvirtina, kad vaikai iš tėvų be rimtos priežasties nebūna paimami.

„Vietoje jų aš visiškai nevartočiau alkoholio, nes panašu, kad abu yra karšto būdo ir alkoholis juos dar labiau išprovokuoja, gal jie patys to nesupranta. Pirmas dalykas yra alkoholio atsisakymas, antras dalykas - nustoti galvoti apie save, apie savo jausmus. Nuo to momento, kai jūs tapote tėvais, jūs turite galvoti apie vaikus. Jūs turite užauginti žmogų, nes tai yra vienas sunkiausių darbų gyvenime“.

Visą istoriją žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
K
Kas straipsnį rašė??? Beraščiai, yra gra
2018-04-10 13:01:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų