Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Štai tokie objektai labiausiai ir kenkia klimatui, nes ardo ir teršia viršutinius atmosferos sluoksnius. Tuo tarpu žemės paviršiuje išskiriamas CO2 nekyla į kosmosą, nes yra sunkesnis už orą. Co2 tiesiogiai kenkia patiems žmonėms, augalams jis reikalingas, nes visa augmenija ir tuo pačiu visa organinė medžiaga yra anglies - deguonies ir vandenilio junginiai. Bet energija neturi būti išgaunama deginant kurą, nes tiesiogiai Saulės energija be galo daug kartų didesnė už žmonių poreikius, ir ją galima imti visur ir visada. Visi namai turi būti aprūpinami tik autonomiškai gaunama energija, net aušinimui karščių metu. Šaltį galima gaminti iš karščio - saulės kolektorių šiluma per absorbcinius šilumos siurblius (vasarą šaldyti, žiemą - šildyti). Net audrų ir uraganų energija gali būti ne tik stichinė nelaimė, bet ir naudinga energija - suplūdęs vanduo turi ištekėti per hidroelektrines. Bangų mūša - taip pat. Transportas turi būti varomas tik atsinaujinančia energija. Negalima "trokšti ir mirti iš bado ant upės kranto ir prie maisto aruodų".
@edfvgboijhbv žinoma, tai būtu puiku, bet tam reikia visų žmonių politinės ir vertybinės valios, viską pakeisti iš pagrindų, atsisakyti stereotipų ir panašiai, juolab nuo šiol naudojant dirbtinio intelekto skaičiavimus ir sistemas, kolkas bent jau teoriškai tikrai galima sukurti tobulesnį ir saugesnį pasaulį, nei vien tik paveiksliukuose vaizduojama. mus reikės pasirinkti: arba išnykti, arba degraduoti, arba pereiti į kitą lygį
as ti vakar irgi trejudevyneriu raketa leidau kieme su kaijminu
Tai gal armonaitė išvarė į komosa ji vis šnekėdavo kad kosmosas ja labai vilioja ačių dievui vienos mandavoškės bus mažiau
Pizdit, jokia čia raketa, melagiai. Jau NLO invazija, niekada anksčiau nebutum nieko panašaus pamates.
@Seb yprastos raketos taip nesielgia, tai tikrai ne raketa, kiek jų filmuota ir fiksuota paleidimų, tikrai nieko panašaus nėra.
@Seb Tu, suknistas kacapakalbi, ar bent žinai, ką reiškia tas tavo "nlo"???? Iš kur jūs tokie homo sovietikus vis dar lendat?
@Pfff eik nach,,, simon p i zdi
haholai per klaidą paleido HIMARS raketą į Lietuvą.
@Čia DraUgas vaniučka vatnYkovičiau, o tu skaityti moki? Tamsta esi maskoliškas beraštis.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų