Šulija apie būsimus orus: žiema kaip žiema – su negausiu sniegu ir ne per šalta

Orus Europoje dabar lems daugiausia žemo slėgio sūkuriai. Vienas jų bus visai netoli Lietuvos. Ciklonai lems labai nevienodą debesuotumą. Į rytus nuo Baltijos vyraus debesuotas dangus, bet su pragiedruliais.

Artimiausią naktį Lietuvos dangų dengs nestori debesys, pasitaikys ir pragiedrulių. Visgi šiaurės rytuose debesys bus storesni, ten žada ir pasnyguriuoti. Vietomis plikledis. Dieną kai kur pasitaikys nedideli snygiukai, bet iš tiesų dangaus šviesis bus nemažas.

Šaltis naktį priklausys nuo pragiedrulių. Kur bus debesuota, numatomi 3 – 6 laipsniai šalčio, bet kur pragiedrės, gali atšalti ir iki 10 – 11 laipsnių šalčio. Rytoj dieną vyraus 1 – 3 laipsniai šalčio, bet pajūryje, pamario krašte gali būti iki 2 šilumos.

„Kitaip tariant, rytoj bus rami nešalta žiema. Šiąnakt pasnyguriuos šalies šiaurės rytuose, kitur tikimybė nedidelė, rytoj kai kur pasitaikys nedideli snygiukai, bet iš tiesų vyraus šviesus dangus, galimi pragiedruliai. Naktį vyraus 3 – 6, vietomis iki 11, dieną 1 – 3 šalčio, vakaruose iki 2 šilumos“, – teigia sinoptikas Naglis Šulija. 

Sekmadienio naktį pasnyguriuos vos kai kur, dieną daug kur, bet ir vėl negausiai. Sustiprės vėjas, todėl gali pustyti. Oras naktį šals iki 5 – 8, pragiedrėjus iki 10 – 12 laipsnių šalčio, dieną vyraus 1 – 3 laipsniai šalčio, prie jūros iki 1 šilumos. Pirmadienį vėl pasnigs, o dėl sustiprėjusio pietvakarių vėjo kai kur pustys ar kils pūga. Oro temperatūra labai panaši kaip rytoj arba poryt.

„Ką gi, artimiausiomis dienomis bus žiema kaip žiema – su negausiu sniegu ir ne per šalta“, – sako N. Šulija. 


Rašyti komentarą...
S
Simona
2021-01-29 17:50:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Išsamų kaip visada!
Atsakyti
0

N
Nuomonė
2021-01-29 23:02:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasakysiu kitaip - sniego nedaug, 2012/2013 metais buvo sniego daug daugiau. O ne prieš 15 ,ar 10 metų, kaip buvo skelbiama !!! Prieš 7 metus ir pūgos buvo - dangus su žeme maišėsi, o per pusnis bristi buvo neįmanoma !!! Kažkodėl tai pamiršta ir net meluojama, jog nematė tokio snygio, ar sniego kiekio !!! Nevykusiai vedami sinoptikų žurnalai !!! Ir jokio klimato atšilimo nėra, mokslininkai atrado, kad žemė atšąla ir tai ateity gręsia dideliais atšalimais !!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų