Kauno teritorinės muitinės (KTM) pareigūnai savaitgalį sulaikė 7 tūkst. 177 pakelius kontrabandinių cigarečių, kurių vertė - beveik 51 tūkst. litų.

Pasak KTM atstovo spaudai, Kybartų kelio poste buvo sulaikyti trys lietuviai, kurie iš Kaliningrado srities "Audi" automobiliais atvyko į Lietuvą. Gavus operatyvios informacijos iš Muitinės kriminalinės tarnybos, kad gali būti gabenama daugiau cigarečių nei leistina, automobiliai buvo patikrinti detaliai. Automobiliuose rasta 1470 pakelių cigarečių "Viceroy" ir 1360 pakelių cigarečių "Lifa", paženklintų Rusijos Federacijos banderolėmis, paslėptų nuo muitinės kontrolės. Sulaikyto tabako krovinio vertė - per 20 tūkst. litų.

Kauno teritorinės muitinės Mobiliosios grupės pareigūnai tame pačiame Kybartų kelio poste sulaikė 25-erių metų Lietuvos pilietį Ž. Š., kuris, atvykdamas iš Rusijos Federacijos lengvuoju automobiliu "Volkswagen Passat" į Lietuvą, deklaravo, kad gabena 2 pakelius cigarečių ir 2 butelius (po 0,5 l) degtinės. Muitinio tikrinimo metu automobilio degalų bake įrengtoje slėptuvėje buvo rasta 590 pakelių cigarečių su Rusijos Federacijos banderolėmis, kurių vertė - per 4 tūkst. litų.

Muitinės mobiliosios grupės pareigūnai Kybartuose, J. Basanavičiaus gatvėje, patikrinimui sustabdė automobilį "Audi", kurį vairavo Lietuvos pilietė A. K. Patikrinus automobilį, jo salone ir bagažinėje sukrautuose krepšiuose bei dėžėse rasta 3117 pakelių 9 pavadinimų cigarečių su Rusijos Federacijos banderolėmis ir be banderolių. Lietuvos pilietė neturėjo ir nepateikė cigarečių įsigijimo ar mokesčių už jas sumokėjimo dokumentų. Sulaikyto tabako krovinio vertė - 21 tūkst. litų.

REKLAMA

Ramoniškių posto pareigūnai sulaikė du Lietuvos piliečius: 27 metų M. S. ir 28 metų M. S., kurie lengvaisiais automobiliais "Volkswagen Passat" atvyko iš Kaliningrado. Lietuviai deklaravo, kad veža po 1 l degtinės ir po du pakelius cigarečių. Atlikus detalų tikrinimą, degalų bake bei atsarginiame automobilio rate rasta 640 pakelių cigarečių "Bond Street" su rusiškomis banderolėmis. Sulaikytų cigarečių vertė - per 5 tūkst. litų.

Neteisėtai gabentos cigaretės ir automobiliai sulaikyti, pažeidėjams surašyti administracinės teisės pažeidimo protokolai.


Rašyti komentarą...
5
51224835
2010-02-08 20:30:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
nepsidalino grobio arba nuo dar didesnės siuntos dėmesį nukreipė.
Atsakyti
0

J
Justina
2010-02-09 02:28:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
siais laikais rukyti prabanga. todel ir veza kontrabanda turbut.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų