Vakar Vilniaus teritorinės muitinės Raigardo kelio poste pareigūnai sulaikė beveik 10 tūkst. litų vertės kontrabandinių cigarečių siuntą.

Apie 4 val. ryto į postą atvyko Lenkijos pilietis T. R., kuris vairavo automobilį „Volvo“. Vairuotojas nelegaliai bandė įvežti cigarečių „Saint George“, „North Star Menthol“ ir „Saint George Lights“ – iš viso 2111 pakelių minėtų rūkalų.

Dieną prieš tai teritorinės muitinės pareigūnai kontrabandinių cigarečių siuntą sulaikė Lavoriškių kelio poste.

Apie 21 val. vakaro į Lavoriškių kelio postą atvyko automobilis „Citroen“, kurį vairavo lietuvis V. G. Jis kontrabandos būdu bandė įvežti 2259 pakelius cigarečių „Magnat“, „Camel Balanced Flavour“, „Winston Super Lights“, „Premjer“, „Premjer Liogkie“ bei „Minsk“. Sulaikytos rūkalų siuntos vertė didesnė nei 9 tūkst. litų. 

Pareigūnai abiem atvejais sulaikė ir kontrabandinius rūkalus, ir transporto priemones, kuriomis buvo gabenamo prekės, ir surašė administracinio teisės pažeidimo protokolus.

Pažeidėjams gresia bauda nuo 10 iki 20 tūkst. litų, taip pat gali būti konfiskuotos transporto priemonės, kuriomis gabenta kontrabanda.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų