Sukrečianti vilnietės istorija: paviešino, ką patyrė gatvėje

Nepilnamečio sumušta mergina nusivylė Lietuvos teisėsauga. Už padarytą nusikaltimą jaunuoliui skirta minimali bausmė. Pastaroji dar ir sušvelninta atsižvelgiant ir į jo šeimos turtinę padėtį. Neva skurdžiai gyvenantys tėvai nepajėgtų atlyginti žalos.

3

Vilnietė Miglė Pivoriūnaitė su portalu tv3.lt sutiko pasidalinti nuotraukomis, kuriose matyti jos smarkiai sumušta akis. Taip ją, nakties metu einančią namo užpuolė ir sužalojo nepilnamečiai asmenys.

„Esu nusivylusi Lietuvos Respublikos teismo nuosprendžiu... Pasirodo nepilnamečiai gali tave daužyti kiek nori, gali užpulti, subadyti, žodžiu, bet ką, nes vis tiek jiems bausmę sumažins ir jie liks nekalti, nes teismas tai įrodė ir juk gi visi pridarom klaidų...

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sumušta mergina

Bet aš tylėjau pusę metų, nes tikėjausi, kad teismo salėje, bus viskas kitaip ir į mano pusę, bet pasirodo, kad aš būdama pilnametė negaliu naktį eiti namo, nes kas gi naktį vaikšto? Ir dar pilnametė... O ką veikia gauja nepilnamečių, girtų, prisivartojusių velniai žino ko...

Kabinėjasi prie tavęs, užgaulioja ir dar trenkia... Ir teismas sumažina bausmę per pus, nes jis yra iš sunkiai gyvenančios šeimos, nes jie neturi pinigėliu...

Tai palaukit, jei tu esi iš sunkiai gyvenančios šeimos, tai reiškia gali visus daužyt, užgauliot, puldinėt? O taip... Man žiauriai patinka Lietuvos įstatymai...“ - pyktį socialiniame tinkle liejo M. Pivoriūnaitė.

Paaiškėjo, jog mergina užpulta jau prie savo namo laiptinės. Kaip pati sako, vaikiną, kuriam jau yra 17 metų, supykdė tai, jog į jo rodomą dėmesį mergina neatsakė.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Rusijoje buvo sumušta plačiausių antakių savininkė: priežastis glumina

Teisme verkė, bet neatsiprašė

M. Pivoriūnaitė teigia, kad teisme ją sužalojęs vaikinas liejo ašaras ir sakė gailintis šio savo poelgio. Tačiau iki teismo posėdžio nė nebandė su nukentėjusiąją susisiekti ar jos atsiprašyti.

„Man būtų ne taip skaudu, jei tas jaunuolis būtų susiradęs mane ir atsiprašęs, bet jis net nesistengė... O teisme verkė... Tai kame problema? Dabar susisiekimas įmanomas 100%.

REKLAMA

Kai jo teisme paklausi: kodėl su manimi nesusisiekei? Gal situacija būtų linkusi eiti kitu keliu, bet kai jis pasako: neturėjo galimybės... „Facebook, el.paštas, telefonas... Jis duomenis mano turėjo, kad nors truputį parodytų pagarbos ir susisiektų su manimi...


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų