Padaugėjus siuntų prieš didžiąsias metų šventes, per pirmąsias gruodžio dienas sulaikyta 14 siuntų su beveik 900 įvairios paskirties prekių, pagamintų, kaip įtariama, pažeidžiant intelektinės nuosavybės teises.

Kaip įtariama, net devynias siuntas su klastotomis prekėmis Vilniaus teritorinės muitinės pareigūnai pašto ir oro uosto postuose sulaikė vakar (gruodžio 5 d.). Patikrinę iš Kinijos ir Indijos atkeliavusių ir įtarimą sukėlusių paketų turinį, muitininkai juose aptiko apie 450 prekių, kurios buvo pažymėtos registruotais „Calvin Klein“, „Gucci“, „Burberry“, „Christian Dior“, ,,Louis Vuitton“, „Playboy“, „Chanel“, „Nike“ ir kitais žymių firmų prekių ženklais. Sulaikytuose paketuose rasta „garsių firmų“ moteriškų rankinių, avalynės, drabužių, laikrodžių, mobiliųjų telefonų, kosmetikos, įvairių smulkios galanterijos dirbinių.

Savaitgalį Vilniaus oro uosto poste pareigūnai sulaikė 120, kaip įtariama, klastotų „Sony“ diktofonų siuntą, kurioje buvo ir 336 tokiais pat ženklais pažymėtos baterijos su priedais.

Įtarę klastotes, muitininkai surašė prekių sulaikymo protokolus, informavo prekės ženklų savininkų atstovus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų