Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Taiko iškeliavo tas žurnalistas,nesupratau..baisu, vienus išteisina,kiti pasmerkti niekuo neapkaltinus dar teisme,o tik baudą gavus
@keista ko ..sazine gal griauze , o sito ne :D
O kodel apie kuniga visuose portaluose, o apie Kunigeli is prokuraturos - tyluma?
Saviakai
slykstu !
Kodėl visur kunigo fotografijos platinamos ? Net tyrimą prokuratūra nutraukė. O kur nekaltumo prezumpcija ? Kodėl TIKRŲ vaikų prievartautojų net pavardės slepiamos, ne tik jų veidai ?
@D. tu cia ko pergyveni ?
@o O to, kad vieniems galioja vienoki "įstatymai", o kitiems - jau visai kitokie. Vienų ne tik veidus slepia,pavardes,net net kokią informaciją apie jų "žygius", o čia - visuose portaluose ir dar būtent su kunigo rūbais,atliekant apeigas... TIKRI prievartautojai slepiami, o kažkoks "susipainiojęs" savo jausmuose ir veiksmuose kunigėlis - vos ne ant kiekvieno kampo jo portretas, ir jis "kalamas prie kryžiaus". Tiesiog gaila jauno , gal būt, pasiklydusio savyje, žmogaus... Tik tiek. Bet įstatymai VISIEMS turi galioti TIE PATYS.
bobuciu numyletinis pirks nauja kompa vaikiskai pornukei
Tai va šventasis ir vėl lis prie vaikų, prokuratūroje irgi sėdi nemažai tokio plauko veikėjų
Pinigai padarė savo darbą.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų