Rašyti komentarą...
Pagrindinis ruskių botų tikslas skeisti kuo daugiau dezinformacijos apie Rusijos galybę. Rusijos galybė, tai muilo burbulas, kaip ir "neturintys analogų", vieninteliai ir etc. ginklai, kurie yra tiesiog muliažas. Generolai išdavė, kad branduolinis ginklas tiek grėsmingas, kad pavojingas patiems ruskeliams, raketų nešėjų garantiniai eksplotacijos terminai pasibaigę kadais kadais, "naujausi" tankai, tai Brežnevo laikų T-72, apkarstyti keliais blizgučiais, įsiveržimo armijos Lamanšo šturmui sunaikintos Ukrainoje. Py.....zzzdec ruskeliai, tuoj susipjausit tarpusavyje, kiek neišpjausit vienas kito- pabaigs kitaicai ir kiti, nors kiek turintys smegenų, išsibėgiosit po svietą taip, kad niekas neatpažintų rusais esančius. Na ką, Heil Fiuhrer Putin?
Tas pac Lietuvoje BAUDOS ,MOKEŠČIAI PRIEVARTA , VAGYSTĖS ,ŠIMONI ,NAUSĖDA PASAKYKITE LIETUVOS ŽMONIEMS TEISYBE VISKAS. SUGRIAUTA SKOLOSE PRASMEGE MELAS. KORUPCIJE. ES PASKUTINE VIETOJE KO TYLITE PRAKEIKTI. ŠIMONI NAUSĖDA LAUKEME KODĖL TAIP VISKA IŠVOGĖTE
@Lietuvis tik teisybės Sėdi apsidergęs savo Rasiejoj "Bojarką" apsikabinęs ir loji į mėnulį. Palok, greit į frontą, susipažinimui su 777 patrankėle. Ukrainos molžemis šiais metais trašų gauna, tiksi, kas atliks, tiks varnom ir laukiniam žvėrim.
Visi tie rusofilai, iš durnumo ar už pinigus, į Rusijos "sąjungininkus" bruka Kiniją ir Indiją. Kinijai pirmiausia rūpi kaip galima greičiau ir "teisiškai pagrįstai" atsiimti savo Šiaurines provincijas, t.y. dabartinį Sibirą. Kuo bus labiau nustekenta Rusija, tuo greičiau ir be pasipriešinimo kinai tai padarys. O kiniečių "pagalba" tai tik pagalbos imitacija. Jie nėra tiek kvaili, kad turėti stiprų vasalą. Tad Rusija ar kas iš jos liks, bus skurdi, nustekenta, technologiškai atsilikusi ir niekam neįdomi. O žaliavas ir taip skirstys ir pardavinės kiniečiai. Indija pati turi teritorinių konfliktų su Kinija ir kinai ne tik kaimynas, bet ir priešiška, agresyvi šalis. Dabar Indija yra nupirkisi naftos iš Rusijos niekinėm kainom už daugiau nei 4mljd.$ savo nacionaline valiuta. Bet ji ne-kon-ver-tuo-ja-ma Rusijoje ir ruskelis žviegia, nežinodamas ką daryt su tokiu kalnu rupijų. Indai tik juokiasi, nes prekių už rupijas jiems nereikia parduoti užsieniui (tokiai Rusijai) ir ruskeliai įstrigo. Laaabai smagu! O laikyti Iraną "ekonomiškai reikšminga" valstybe pasaulinėj ekonomikoj, tai pasirodyt visišku idiotu. Tai kiek sąjungininkų turi fašistinė Rusija? Na va....
Į kuo didesnę subinskylę neria Rusija, tuo daugiau tokių sukarintų gaujų, kaip "Wagner" pririnkta. Pačių ruskių info jų Rusijoje yra jau per 40! Manot jos karui prieš Ukrainą? Jos karui, kuris bus Rusijos viduje už gamtos turtus, fabrikus ir gamyklas. Rusijos, kaip Valstybės, funkcijos tirpsta akyse. Ir tai reiškia, kad senelio Joe "varlės virimo" strategija vykdoma sėkmingai. Ukrainoje "permalta" sunkioji Rusijos ginkluotė, į frontą tempiama Stalino ir Chruščiovo laikų laužynas, karinis-pramoninis kompleksas sankcijų dėka pagamina per mėnesį tris kart mažiau, nei ukrainiečiai sunaikina per dieną ir ruskių generalitetui aišku, kad Rusija karą pralaimėjo. Sankcijos ir karas Rusijos biudžetą ištuštins iki nulio jau iki Naujųjų. Kas toliau, paleist pinigų štampavimo mašiną? Hiperinfliacija! Tad visi, lendantys rusui į subinę, apsigalvokit, kad ten rasit tik tą, ką vadina išvietės turiniu. Norit ir jūs tuo? Maloniai prašom. Dabar imkit ir subliaukit: Heil Fiuhrer Putin!
Rusai puola.
Sutikčiau. Ant gatvės duočiau į galva ...
Lietuvoje stalinizma propaguoja Žalimas ir ožio pedopartija.
@Mokslinis faktas Naisių fermų ožys Česlovas ?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų