Staigmena pašto dėžutėje: sąskaita už kompiuterį ir internetą, kurių net neužsakė

Po darbo į namus grįžusi ir pašto dėžutę pasitikrinusi vilnietė Lilija nustėro – moteris gavo laišką su sąskaitą už kompiuterį ir internetą, kurių niekada nebuvo užsakiusi ar pirkusi.

„Birželio 10 d. pašto dėžutėje suradau voką iš „Bitės“. Atplėšusi voką, pamačiau, kad turiu sumokėti apie 30 eurų už kompiuterį ir internetą, kurių net neturiu, kurių nesu užsakiusi“, – apie netikėtą ir nemalonų įvykį portalui tv3.lt pasakojo Lilija. Moteris tikino jokių sutarčių su mobilaus ryšio operatore „Bitė Lietuva“ nėra sudariusi, tačiau, kaip esą teigė „Bitės“ atstovai jos vardu ir pavarde pasirašytas dokumentas dėl paslaugų tiekimo.

Apsilankiusi „Bitės“ salone Lilija išgirdo, kad buvo padaryta klaida, mat sutartį dėl paslaugų tiekimo yra sudariusi moteris su tokiu pačiu vardu ir pavarde kaip Lilija. Vis dėlto, kaip teigė moteris, pripažinimas, kad įvyko klaida jos nepaguodė.

„Jie man net nenutraukia tos sutarties, nepraneša apie tai. Buvau nuvažiavusi į „Bitė“ saloną, tai juokėsi iš manęs ir viskas. Buvau ir į policiją parašiusi pareiškimą, bet jokių įrodymų nėra, kad jie nutraukė tą sutartį.

REKLAMA

Dėl šios įmonės darbuotojų aplaidumo aš esu nesaugi dėl savo asmens domenų naudojimo. Kadangi laiško, kad sutartis jau negalioja man neišduoda, tai bijau kad po kurio laiko negaučiau iš antstolių pranešimų, kad neapmoku sąskaitų arba kad bus panaudotas kur nors mano asmens kodas“, – piktinosi Lilija.

Teigia, jog tai – pirmas kartas

Portalas tv3.lt paprašė moters istoriją įvertintį pačią mobilaus ryšio paslaugų bendrovę „Bitė Lietuva“.

Kaip teigė „Bitė Lietuva“ Korporatyvinių reikalų ir ryšių su visuomene vadovė Žana Jakevičienė, buvo padaryta klaida ir dėl to įvyko nesusipratimas, mat sutartys dėl paslaugų tiekimo yra pasirašytos su trimis moterimis, kurių vardas ir pavardė sutampa su Lilijos.

„Visų pirma, norime labai, labai atsiprašyti savo buvusios klientės, nes įvyko klaida. Tuo metu dirbusi jauna darbuotoja priskyrė moters duomenis prie jos bendravardės ir bendrapavardės, tai yra prie kito žmogaus. Reikėjo galbūt patikrinti asmens kodą, galbūt to dalyko nepadarė“, – portalui tv3.lt teigė Ž. Jakevičienė.


Rašyti komentarą...
J
Je
2016-06-26 09:16:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Je ,padaryta moralinė žala ir ji neatlyginta . Ar reikia laukti teismų, prasčiausiu atveju juridinio asmens veiklos uždraudimo?
Atsakyti
0

A
ADA
2016-06-26 13:35:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neteisėtas asmens duomenų tvarkymas. Bitė padarė nusižengimą.
Atsakyti
0

G
Goda
2016-06-26 12:47:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
man siuncia i elektronini pasta del neapmoketu saskaitu,bet mezon firma.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų