Rašyti komentarą...
Pats laikas V.Lansbergiui stabdyti savo anūką ir keisti partijos pirmininką,kol šis dar daugiau ne priskaldė malkų,Darbo daug o šis perkrovomis nori užsimti,tik neaišku kokiomis.
Tai pas konservatorius viską valdo Šimonytė ir anūkas? Štai iš kur tie vaikiškai kaprizingi pasiūlymai…
JEI ESI KONCERVATORIUS IR PALAIKAI ŠITA ŠAIKA GERIAU GRAŽIUOJU PASIKARK NES TOKIEMS KULKA PER DIDELĖ PRABANGA TAIP ŠIMONI LANZBERGI IR JIŪS VISA GAUJE GALVOKITE IR RIMTAI SUSIDOROJIMŪ BUS ČIA NEJUOKAS .
Kokie čia politikai, kad net Lietuvos įstatymų nežino V. Lansbergis priminė, kad Lietuvos įstatymai nenumato savivaldos tarybų nariams mokėti kanceliarinių išlaidų, o tik už dalyvavimą tarybos ir komitetų posėdžiuose nes tas darbas pusiau visuomeninis. Ir todėl keistai atrodo, kai valdantieji ragina kuo skubiau įteisinti pastovų tarybos narių atlyginimą. Nemanau, kad nesąžiningus politikus tai sulaikys nuo galimybės savintis mokesčių mokėtojų sunkiai uždirbamus pinigus, skirtus valstybės reikmėms, o ne išrinktųjų prabangai
O koded tapkinas neviesina Ozio uteleto anuko praturtejimu
@Slikas Visi duomenys,iki cento,VMI puslayje.Protingesni pasiziuri ir ramiai gyvena.Kiti eina i mitinga ir ten desto"tiesas",sustiprindami jas akmenu krusa ir "graziais" rusiskai terminais.
53.22% (9293)
Kuo čia dėtas Seimas? Turi atsakyti tie, kurie taškė lėšas. Lryts balasavimai,,tai ka ???cia tiek vel patenkintu sytuo seimu??! MAZAI DAR ??VISUS JUOS DULXXINT IS TEN REIKIA
Visų problemų valstybėje pagridas yra nepotizmas ir protekcionizmas, kai į valdžią iškyla asmenys ne dėl savo asmeninių gabumų ir pastangų, o tam dar nesubrendę ir nieko neįrodę, bet įtaisyti savo įtakingų giminaičių ar proteguotojų. Deja, rinkimų sistema tam palanki. Kam kyla abejonių dėl Gabrieliaus, jas galėtų išsklaidyti jo bendramokslių atsiliepimai.
Cirkas be pinigų.
po galais, tiesiog valstybininkai....
po galais, tiesiog valstybininkai....
jiems valdzia nerupi, isikabine dantimis ir nagais... Brudai, tikisi, kad gyvenime liks nenubausti?
@po galais, tiesiog valstybininkai.... A ū ū, kur logika, sakote jiems valdžia nerūpi, bet įsikabinę į ją dantimis ir nagais.
Ir kaip fonas konservatorių partneris Raskevičius ,kuri pranešė ,kad svarbiausia dabar seksualinės mažumos ir partnerystės įstymas.Tyčiojasi iš Lietuvos valstybės ir jos piliečių ir dirba seime.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų