Rašyti komentarą...
Tik LR lektuvai yra su kojom (visur kitur su sparnais)! :)))
kad tai ne rusai. Das iz fantastiš!
@Sunku patikėti Sunku patikėti,
ja, ja, o yes! Tai tik "Putkes" darbas! :)))
Jeigu jame yra provramine yeanga gal draugas patinas itaise koke iranga .plata.kuri daro itaka.dazniau reike pirkt iranga ir lektuvus is amzinu kenkeju.
@Mambo Mambo,
visu pirma, keisti plokste ar programine iranga reiketu Prezidentei. Reiketu pirkti lektuvus is RU. IL-76, juolab, senas LR "Kukuruznikas" AN-2 nepavestu. Ale nenoretu pone su kukuruzniku skristi! Duok jai "karieta"!
Tiesa yra kažkur kitur. Prisiminkime - berods 2006 metais Lietuva nusipirko 3 Spartan lėktuvus už 75 mln. eurų, iš kurių skraidė tik 2, trečiasis greitai sugedo ir nebuvo suremontuotas. 2017 metais antrasis patyrė avariją - sulankstė propelerė, sparno galą, reemontui reikėjo mažiau 1 mln eur, iš kurių tik propeleris kainavo apie 0,5 mln. Taigi, nuo 2017 metų galo Lietuva turėjo tik vieną veikiantį Spartan. Dabar aiškina, kad pagaliau, PER 12 METŲ PAGALIAU SUREMONTAVO, o tas kur stovi dėl propelerio - dar remontuojamas - JAU METUS KEIČIA PROPELERĮ. Pasaka vaikams. PREZIDENTĖ NENORĖJO VYKTI Į LATVIJĄ, nes nebuvo nei Lenkijoje (atseit nelabai kvietė), nei Estijoje (atseit oras blogas), taigi politine prasme čia būtų latvių išskyrimas
Būtų gražiausia antraštė - net ir sugedus lektuvui ,Prezidentė dėjo visas pastangas ir atvyko tuo ir tuo ir pasveikino braliukus. Aišku dabar daug kaltū , tik rezultate š.
Betvarkė ir nepagarba kaimynams.
visiška nesamonė kad lėktuvas negalėjo išskristi,o jei kažkas panašaus galėjo nutikti patikėkite visa informacija būtų pateikta iš vakaro, o be to dar kaip atsarginis variantas yra MI-8, kuris buvo ruošiamas prezidentinėms kelionėms dar prie manęs, kai dirbau pirmoje aviacijos bazėje
Kai nori musti lazda rasi..Kompanija buvo neverta ,kad ten vykti .Nei Putino,nei Trump"o tai lam dar cia laika gaisti?Olekas su Jukneviciene galetu issi[pirkti ta lektuva sau skriadyti i Palanga,ar sodyba,juk jie cia taip protingai pripirko saukstu ,lektuvu ,laivu ,tanku ---viskas is metalo lauzo savartynu..Tai masinas isiperka is seimo ,tegul ir tuos daiktus issiperka ,o pinigus i biudzeta,grazina.
Blogam sokejui vis kazkas trukdo. Cia - dar vienas akivaizdus irodymas, kad LR tragiskai nepasiseke su Prezidente. O siaip... Su kuo LV sveikinti? Kad 30 metu eina prakeiktu Pragarisku Baltijos Šunkeliu, ir priejo prie to, kad ne tik vietiniams rusams masiskai nesuteike pilietybes, bet ir dar... ateme teise net vidurinese mokyklose mokytis gimtaja kalba, kai TSRS laikais latviai, lietuviai JOKIU apribojimu NEMOKAMAI gauti vidurini ir akstaji 100% gimtaja kalba nebuvo? Tas nieksiskas Baltijos Šunkelis veda tik i Pragara, i visiska issilakstyma po airijas.

Skirtingai nuo Estijos Prezidentes, ŠunGrybe ir Putino su Inaguracija nepasveikino. Antra kadencija gryba pjauna, geriausia is visu zudo Lietuva!
@Grigorij nesuprantu ko cia ruseliai kisasi i lietuviu pokalbius?, niekam neidomu kas ten buvo tsrs
@Grigorij gregui,
mat, kai kuriems "ruskeliams" labai nepasiseke su Gimtine ir su broliais. Kai pries 30 metu broliams masiskai pavaziavo stogas, taip iki siuol jie niekaip negali susiproteti, 30 metu vyksta masinis issigimimas (kaip pasityciojimas buvo toks sajudietiskas laikrastis "Atgimimas"). Taip, ir RU rusams tada stogas pavaziavo, bet jie, jabai sunkiai, bet sugebejo susiproteti ir pakilti nuo keliu, visiskai islipti is JAV uzpakalio! O broliai dar i NATO sugebejo iklimpti!.. Tik lietuviai net dviem kadencijom galejo isrinkti ŠunGrybe Magnolija Grybovskaja - geriausia visu laiku LR zudike, kuri pradejo nuo... IAES laidojimo butent su tokia pragariska sypsenele (siaip is tos surugeles sypsenos neisspausi, kaip vandeni is akmens), kai Paksas su ATA Veselka iki paskutiniuju kovojo Seime del IAES islikimo. Maza to, kad ŠunGrybe ivygde ziauru valstybini nusikaltima, pakabindama ta nepakeliama girna ant LR sprando, desimtmeciams LR pavergiant, tai per antra kadencija ji dar ibruko "aukso kiausinius dedanti" "Independence" - dar viena girna ant LR sprando, dar ir prisauke cia Milziniska NATO kariauna. Tas gyvatynas kirmelinas dabar knibzde knibzda, sukeliant itin realu pavoju LR gyventojams, reikalauja dar didesnio LR nualinimo karinem islaidom! Dar, ji tesia LR vienpusiska permanentini kara su RU, penktus metus smaugia pelnytom ir teisetom RU kontrsankcijom LR ZU, atkertant ir LR versla, ir ZU nuo gerai isisavintu RU rinku (gal, visam laikui)!

Po apkaltos, niekse Grybe - ant sakos!

Na, norint toliau zudyti Lietuvele, linkiu broliams sekmes isrinkti Simonyte! :))) Tiesos vardan, kokia jinai bebutu, o i Ryga TIKRAI nuvyktu! Net retas niekselis Svarkelis Nuoseda nuvyktu.
Į viršų