Rašyti komentarą...
I love what you guys are up too. Thiss kind of clever work and exposure!
Keep uup the aamazing works guys I've included you guyys to my blogroll.

Uomoo forte web site bodybuilder muscolare
Jau vien pažiūrėjus į dabartinius mokinius ir anų laikų, kad ir tose nuotraukose, nėra net ką lyginti, tiesiog pradedant apranga..siūdavomės baltus rankogalius ir kalnieriukus, kuriuos mokyklose tikrindavo, ar ne purvini, nuo mažų dienų taip buvo ugdoma tvarka, švara, visi su uniformomis, dabar kai pažiūriu, kaip vaikai eina į mokyklas suplyšusiais džinsais, plikais pilvais, nutysusiomis rankovėmis, plaukais penkių spalvų, kažkoks siaubas ima, atrodo, kad kokia driskių šaika praeina, suprantu, mada yra mada, bet mano giliu įsitikinimu, šitoks madų demonstravimas galėtų būti ne moklo įstaigose, kažkaip liūdna darosi, kai matau, kaip laisvai eina mergaitės ir berniukai jaunučiai, su cigaretėmis rankose, matomai, dabar tai priskiriama prie laisvės propagavimo, nenorėčiau dabar mokytis, kai net mokytojas neturi žodžio, tais laikais nebuvo to, kad koks vyresnis mokinys grasintų mokytojui, kad už blogą pažymį bus jo palaukta kur nors už mokyklos....
Monika Kasnikovskyte, iki šiuol jus nerašet antitarybiniu straipsniu. Aš vertinau, kad Jus tikrai stengetes buti nešališka, neangažuota. Bet dabar, matyt, redakcija gavo politini užsakyma vel pakurstyti antitarybine, antirusiška propaganda, net sukure nauja tinklapio skyreli. Reikalas tame, kad LR valdžia, elitas, dabar visiškai susikompromitavo, ir kovoje su Kovidu, ir užsienio politikoje. JOKIU šansu pakartotinai buti išrinktiems nei Nausedai, nei libkonservams nešviečia. Dar ir JAV visiškai apsiš*ko, pradedant nuo gedingo pabegimo iš Irako, Sirijos kurdu, UA, Saakašvilio išdavimo. Todel atsirado baime, kad lietuviai, prisiminus gerus TSRS laikus, vel panores suarteti su RU, kaip BY, atsukti nugara Vakarams, JAV. Reiškia, pats laikas atnaujinti brudniausia antitarybine propaganda. Jokiu problemu nebuvo, kai dirbo neprilygstama žurnaliste propagandiste Jurate Važgauskaite. Ji, be jokio sažines graużimo, visas srutas pyle, kaip iš gausybes rago. O kur dabar Jurate? Jurate, A-u-u-u! Monikele, norit pakartoti Jurates likima??? Kam Jums, norinčiai buti nepriklausomai, nešališkai, isivelti i ta brudna politini žaidima? Aš vertinu, kad prisipažinot, jog straipsnyje perpasakojot Lietuvos Visuotines Enciklopedijos medžiaga. Bet kam pilti tas srutas, gal žmones patys sugebes ta Enciklopedija paskaityti?
Pora žodžiu del straipsnio esmes. Hitleris išmintingiausiai pasake, kad, kas valdo jaunima, jo švietima - tas valdo ateiti. Mes matom, kaip po nepriklausomybes LR jaunimeliui buvo žiauriausiai plaunamos smegenis landsbergine rusofobine ideologija, ciniškai savanaudiškom JAV vertybem. Tokia Lietuva ir turim, ta karta, išrinkusi libkonservus, galima tvirtinti, yra prarasta... O komunistai stengesi iš esmes pakeisti pasauli, politine santvarka, kuriant socialiai ir nacionaliai Teisinga visuomene. Akivaizdu, kad kuriant tokia visuomene, tam tikra prasme Dievo Karalyste žemeje, butina iš esmes kitaip aukleti, peraukleti Žmogu. Todel jie ir pradejo nuo švietimo. Visu pirma, pasirupino butinu visuotiniu nemokamu švietimu. Smetonineje LR tuo nekviepe, bedniokai dažniausiai negalejo leisti savo vaiku i mokykla. Tai iš pradžiu TSRS buvo butinas keturiu klasiu pradinis išsilavinimas, paskui septyniu klasiu, paskui pilnas vidurinis išsilavinimas, kuris RU buvo 10 klasiu, LTSR 11 klasiu. Be to, per spaliukus, pionierius, komjaunuolius buvo stengiamasi aukleti visuomeniškai neabejinga, aktyvu jaunima. Ir tai buvo VISIŠKAI TEISINGA! Tai dabar jaunimui nusispjauti i visuomene. Dabar prioritetas - viska griebti iš Gyvenimo ir tik vartoti, vartoti, vartoti. Taip žemeje kuriama ne Dievo Karalyste, o laukines "liberalios" džiungles, kur visi visus, kaip imanydami, eda! Mokytojams eiti prieš komunistus - ta ir reiške! Kita vertus, musu mokykloje jokio komunistu kulto nebuvo. Mokytojai gerai dirbo savo darba, kaip specialistai, kažkokios komunistines propagandos nevare. Bet ne tik mokino, bet ir auklejo, skiepyjo Morale, ir šiek-tiek baude, kai reikejo. Nes negalima toleruoti palaidos-balos! Gi dabar mokytojai neaukleja, tik suteikia "švietimo paslaugas". Tai ko noreti iš jaunimo? O gal jis masiškai lanko Bažnyčia, bent krikščioniškos Morales ten pasisemia? Naturalu, kad TSRS, LTSR bent kam negalejo patiketi vaiku švietima, ypač buržuazines ideologijos apologetams. Tik nereikia meluotu, kad šiaip, buvusius mokytojus, kaip tos profesijos atstovus, treme ir per pirma, ir per antra tremimu banga! O kaip Šiandien sekasi Kitu, nesisteminiu isitikinimu mokytojams? Ar juos sistema toleruoja? Ar Mindaugui Stakvilevičiui buvo sudarytos šiltnamio salygos?
@Grigorij
Monikele, TV3 yra kam žaisti nešvarius politinius žaidimus. Nuo gudraus, patyrusio išverstaskurio Andriaus (ne Andrejaus) Jakimčiuko, baigant eglem (samoškaitem, šepetytem). Nes egle -bukas medis, ir Afrikoje medis! :))) Nepainioti su "Žalčiu karaliene"!
Skaitau straipsnį ir suprantu, kad ir dabar, ir tarybiniais laikais, buvo dvi skirtingos Lietuvos. Baigiau mokyklą 1989. Istorijos kabinete kabėjo visų Lietuvos kunigaikščių portretai. Kai pasakoju, nelabai kas tiki - dauguma pedagogų nedrįso to daryt. Jei vykdavo kokios sportinės varžybos, istorijos pamoka prasidėdavo nuo to, kokie Lietuvos sportininkai dalyvauja, kokie jų laimėjimai... Vargas, kas nežinodavo. Turėjom per istorijos pamokas žinot ir žymius meno veikėjus... Keista, kad nei per istorijos ar geografijos pamokas jokios ideologijos mums nieks nestūmė. Buvo klasiokų, kurie netapo nei pionieriais, nei komjaunuoliais. Auklėtoja sakė, kad reikia gerbt jų pasirinkimą... Lapkričio 1-ąją nešdavom žvakutes ant artimųjų kampų, niekam nekliuvo, gal dėl to, kad padegamos jos būdavo ir sovietų kariams? Kūčių dieną būdavo patrumpintos pamokos. Iki šiol prisimenu klasės auklėtojos žodžius, kai prasidėjo "dirmavonės" ir "konfirmacijos": jei kas einat į bažnyčią ir jūsų klaus, kodėl ir kam, sakykit, kad domitės archtektūra... Aišku, niekam neprisireikė... Per pamaldas bažnyčioje sutikdavau ne vieną mokytoją - ir nieko... GAL svarbiausia IŠSINEŠTI iš mokyklos tik gerus dalykus?
Kauno 24-ą vidurinė baigiau 1973m,niekas nevertė stoti į komjaunuolius, stojo kas norėjo. Mano tėvas buvo patriotas, pats pasisiuvo trispalvė veliava, namuose kabėjo žalvarinis Vytis ir dabar mes turim ta vėliava ir Vytį.Ir mokykloje niekas manęs nepersekiojo kad buvau ne komjaunuole. Mokytojai buvo žmogiški, nuosirdesni nei dabar ir tikrai nebuvo pinigų vergai. Tikrai šis straipsnis yra neteisingas. Kai Kovo 11 vieno vaiko žurnalistė paklausė ką jam reiškia laisvė, jis atsakė Laisvė-kai jis gali nueit nusipirkt ledu. Tai juk propoganda, nes sovietmečiu ledai buvo skanesni ir sveikesni ir niekas ne draudė nusipirkti. Kam reikia meluoti vaikams ko nebuvo
Ka ta prietranka cia skiedzia? Buvo tokia santvarka,buvo toks metas,visi gyvenom ,mokemes ir visi tie dalykai mums atrode normalus. Dabar,matai,islindo kazkokia snargle ir prades cia tyciotis ir kritikuoti. O as iki siol jauciu pasididziavima,kad gimiau ir gyvenau normalioj saly,kur zmogus buvo vertinamas,kur buvai uztikrintas rytojumi,kur ne viskas,kaip dabar,buvo perkama ir parduodama.
dabar mokyklos nebeprimena mokyklu,buvo pagarba mokytojams ir mokiniai buvo geresni,buvo drausme, o dabar mokiniai ruko ,visokiu nuodus, vienoda uniforma irgi buvo gerai,dabar vaikai is vaiku tyciojasi,kad prasciau apsienge
Straipsnis MELAS..... Tarybinė mokykla, palyginus su dabartine - buvo rojus......
Man 70 metu.Baikite rasyti nesamones.Iki sovietines mokyklos jums kaip pestute nueiti i menuliZurnalistai organizuokite debatus ape sovietines mokyklas ir mes irodysime simta privalumu pries dabartines mokyklas.Tokiu dalyku kaip rukymas,alkoholis narkotikai,nesiskaitymas su mokytojais nebuvo.Mokytojai buvo gerbiami.Ir jokiu komunistiniu tesiu nereikejo mokytis.Tas straipsnis visiskai melaginkas ir neatitinka tikroves.
Nesuprantu ,ko ,ant teigiamai apie savo mokyklas ir mokytojus atsiliepiančių komentatorių pykstama?Pykite ant tų,kurie būdami komunistais,kgbistais arba jų palikuonimis, dabar seime,vyriausybėje,ministrų postuose sėdi. Buvusių nebūna!
Į viršų