Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Taip yra gaminami ilgapirščiai
kai visos mokytojų padėjėjos savo noru išeis - kaip tada? Mokyklose kursis gaujos su savo lyderiais?
pedofilai
''geroji'' karta, kuri neklauso vyresniu, kuriems viskas visiskai po.ui.. Jie, turi teises.. Aha, daugiau duokit teisiu,tai ant galvu uzlips..
klumpekojų karalystėje...
@Nieko naujo Maskoliškas vyžakojis išlindo.
Seniausiai reikėjo uždrausti mokiniams turėti mokykloje visus mobiliuosius įtaisus. Iki pilnametystės mokiniams turėtų būti uždrausta naudotis socialiniais tinklais, nes jie neneša jokios atsakomybės už viešai paskleistą melą ir šmeižtą. Mokiniai dedasi žinantys savo teises, bet pamiršta savo pareigas, sąžinę ir dorovę o vaikų teisių tarnybos jiems pataikauja, nes juk kažkaip reikia pateisinti savo užimamas pareigas jėgos struktūrose. Kažkaip mūsų bendruomenėje viskas vyksta išvirkščiai.
Gal jau atėjo laikas viską keisti?
@Vytautas ką negali dabar mergaičių grabinėti bijai kad nufilmuos ? :D
Sako issikalk į galvą tą ir aną tai jos tiesiogine prasme pamėgino jam įkalti trupmenas xD
Na ką sistema ėda jau saviškius :) Malonu žiūrėti .
O vidurinį pirštą parodyti sudrausminusiai jį mokytojai nevargšas. Taip duoti, kad užmirštų ta vidurinį pirštą amžinai
O kaip kitaip suvaldyti pasikėlusių tėvų benkartus, kurie žino tik teises? Reikėtų, kad vaikų teisių tarnybos fifos dirbtų kiekvienoje mokykloje, kad galėtų pasikėlusiems ,,skriaudžiamiems" parazitams duoti dar ir papą pažysti .
@Cha prie tokių vaikų teisės nelenda, nes jie ir taip atsilikę. Jiems reikia sveikų ir gali tik juos atiminėti. O tokį atims ir ką veikti su juo, vargą sau užsikrautų didesnį.
@Cha Iš jų atimk telefoną ir mirs iškart
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų