Smūgis Gražuliui: užkliuvo elgesys su Birute

Seimo etikos sargai neetišku pripažino parlamentaro Petro Gražulio elgesį su jo vaiko motina.

Trečiadienį Seimo Etikos ir procedūrų komisija nusprendė, kad Seimo narys P. Gražulis savo pasisakymais ir elgesiu, rodydamas nepagarbą besilaukiančiai moteriai bei savo vaiko motinai, pažeidė Valstybės politiko elgesio kodekso principus, pranešė Seimo spaudos tarnyba.

Skundą dėl P. Gražulio elgesio parašė Moterų grupė Seime. Anot jų, P. Gražulis darė psichologinį spaudimą besilaukiančiai jo vaiko motinai nutraukti nėštumą, vėliau grasino atimti iš motinos vaiką – toks elgesys nedera su politikų elgesio kodekso nuostatomis.

Žiniasklaida vasarą pranešė, kad parlamentaras P. Gražulis turi nesantuokinę dukrą. Jos motina žurnalistams skundėsi, kad politikas nesirūpina dukra, nenorėjo, kad ji gimtų, o paviešinus šį faktą, moteris sakė sulaukusi Seimo nario grasinimų atimti vaiką.

 


Rašyti komentarą...
A
Aušra
2018-10-17 19:36:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žuvies pardavėja. Moterys, kuo blogas darbas žuvies pardavėja?Kaip jums sąžinė leidžia? Ji sąžiningai duoną užsidirba. Man atrodo, kad rašo tokia, kuri visiškai nedirba, arba dirba nesąžiningai. Birutė, aukščiau galvą ir ne nusileisk iki tokių komentatorių lygio. Tu visa galva aukščiau stovi už ją.
Atsakyti
-5

S
Sofija
2018-10-17 23:21:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nelabai geros reputacijos ir ta mergina.Ne visos gali taip naglai viešintis.Gal ją kas paskatino.Kuklumas puošia mergaites,o pas ją kuklumo nėra.Nebent aš tai nesiskelbčiau ant visos respublikos.O vyrai yra vyrai-jų niekas nepakeis.Būkim mes padoresnės tai jiems nebus kur pasireikšti.
Atsakyti
-1

D
Danguolė
2018-10-18 06:04:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man atrodo, kad seimas neturi kitų darbų, o tik svarstyti tokių , kaip Gražulis elgesį.
Kitam posėdy svarstykit, kaip Birutė dorai pasielgė iš pirmo vakaro pasiguldžius seimo narį - norėdama pasipelnyti iš jo . Kiek ji turėjo vyrų, su kuriais negalėjo pastoti - neviešino , bet va jau seimo narį nutvėrė už kiaušinių ir pirmyn. Šlykštu skaityti tokius straipsnius. Seimas išrinktas tam, kad žmonėms kažką į gerą pusę pakeistų gyvenimą. Už tokį seimą nebalsuosiu niekada, kur tik rašo apie menkystas.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų