Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ar pareigūnams kariams gaunantiems pensijas 200 priklausys ??? Ar kaip visada antroje vietoje...
Ar pareigūnams kariams gaunantiems pensijas 200 priklausys ??? Ar kaip visada antroje vietoje....
O dirbantys jau dirba už 0 !Reiks mest šį durna užsiėmima nedirbti daug labiau apsimoka
Nesuprantu už ką 200 eurų pensininkams, jie tiek nuolaidų viskam turi, kai pasidomėjau, net nustebau, kaip ne gėda verkti. Kai reikia mokytojams, algoms kelti, pinigų nėra, žmonės iš darbo atleidžiami arba dirba už minimumą visą dieną. Tai skirkite po 200 eurų visiems, jeigu tiek pinigu nėra kur deti.
@Moteris Ar Tu turi tėvus jegu turėtum neiškiltų klausymų kodėl pensininkams reikia200e
@Moteris Jums visada mažai
Senjorai senjorai daugiau žmonių nėra mano vyras miręs jau 12 metu bet našlės gausiu kaip į pensiją išeisiu dėl 2 stuburo isvarzu negaliu dirbti visų etatų grupės neduoda skundą rašiau į Vilnių atsakymas teisingas valdžia verčia pinigus mokėti neįgalumo komisijai tokiu žmonių daug bet jų valdžia nemato arba nenori matyti
Piukus šiuos vrausybeskrizinis paketas liečiant kaip suprantama kiekvieną Lietuvos žmogu, tikriai pasistengė padarė daug, tiek verslui tiek tiesiogiai žomogiui, šaunuoliai šį vyriausybė ir valdantieji! Nesiūlome jokiu naujų rinkimų nėra ko išlaidauti, palikti šią vyriausybė ir valdančiąją dauguma tęsti jų pradėtus darbus ir nemaišyti o leisti toliau dirbti. O patvirtinti galime referandumu nuotoliniu būdu telefono pagalba. Rudenį paumies virusas kas eis balsuoti, ne darykime nesąmonių, geresnių ne išrinksime jie visi žinomi ir jau išbandyti šimtais kartu!
@Aloyzas Agitacija?
@Aloyzas Teisingai
Kodel nedraskete akiu, kai 20 m valde konservatoriai,juk jie nei vieno karto nepakele, nei pensiju, nei atlyginimu.Visi ausis suglaude tylejote, nors ne tik kad nedadejo bet ir ATEME.Dabar, kada pamazu pradeda atsitiesti, pradeda lipti is konservatoriu suzlugdytos, isparduotos Lietuvos,darote viska, kad dabartine valdzia negaletu dirbti.Ka bedarytu viskas jums negerai.Per trumpai dar badavote, jei taip mylite tokius, kaip lansberginiai ar konservai.Tegul dabar sakykim ir neismokes tai, ka pazadejo ,nepyksiu ir nesmerksiu nes suprantu koks baisus laikotarpis yra visame pasaulyje.Visur ir visiems yra sunku, tik mes Lietuviai gatavi perkasti gerkles valdziai, vieni kitiems, ko nepasakysi apie kitas salis.Sekmes Skverneliui ir stiprios sveikatos.
@Marijona. Kelimas kelimas.. Is kokiu pinigu.. Is tu paciu mokesciu moketoju, o prisiimti sau nuopelnus.
@Marijona. Pensijų kėlimas numatytas įstatymu, priimtu ne šioje seimo kadencijoje, taip kad karbauskininkų nuopelnas čia mažytis. O tuos 200 vertinu kaip pensininkų balsų pirkimą prieš rinkimus.
@Marijona. Ačiū Karbauskui ir Skverneliui protingi žmonės supranta o tie kurie irgi neatsisako imti šmeižia neimkit laukit konservatorių jie jums duos
Pensininku papirkimas pries rinkimus
Pensininku papirkimas pries rinkimus
Kara ta sunauja pasprings?

Skaitomiausios naujienos




Į viršų