Rašyti komentarą...
Pedofilas saulius skvernelis......welcome to Ukraine suka
Lengviau atsidūsta-dar milicija nesaugo mūsų.
Dabar visi, kurie buvo baudti uz grafičiu ištepliotas sienas , turėtų kreiptis dėl reabilitacijos ir pinigų grąžinimo, kuriuos sumokeko kaip baudas. Nes rašinejimas gatvese ne nusikaltimas ar visuomeninės tvarkos pažeidimas, o nuomonės išreiškimas . Nupiešei lytinį organą ant teisejo namo sienos
- čia tavo nuomonė!
Neaišku ką reikia sodinti. Ar nors vienas ten dalyvavote? Kai bus tikri faktai, tada taip. O taip tai kalba pavydas lietuvio bruožas. Kad teisėsauga neteisi, tai čia jau akivaizdu.
Matyt ponas Skvernelis neskaito soc.tinklų apie save.Galėtu teistis iki gyvenimo pabaigos.Eini į politiką praryk piliulę.
Skverneli, tai prisipažink ir paprašyk teisinio įvertinimo – -Danpower Baltic /IdexBaltic leidimai elektrinei; -žmonos akcijų Swedbank’enedeklaravimas; -žmonos įdarbinimas OrlenBaltics Retail; -Orlen koncerno parama dviemkrepšinio klubams ir su jais susijusiems asmenims, kitaip tariant savoaplinkai; -Orlen koncerno skolų geležinkeliams ir elektros mokesčio VIAT nurašymas; -ministrų /ių ir kanclerėsDargužaitės atstatydinimai, nors jų veikimo programas pats patvirtinai. Dengei VRM neskaidrias pirkimų schemas? -neskaidrūs viešieji pirkimai, kur lemiamą balsą tardavo tavo patarėjas; -žurnalistų vertinimas įparankius ir neparankius (atsimeni, kaip per dvi laiptų pakopas bėgai nuo Davidonytės, nors buvai su apsauga); -Seimo narių ir žurnalistųsiuntinėjimas “pas baltus chalatus”, nors tave vadina “varliaakiu”;-pagrindinio urėdo atstatydinimas dėl miško kirtimo kvotų padidinimo padedant Vakarų medienos grupės pagrindiniam akcininkui ir Lietuvai prarandant mažiausiai 70 mln. eur. Jau nekalbant apie miškų naikinimą;-Senukų statybinės medžiagos už 0.00 EUR, kas reiškia, kad namą pasistatei už dyką;
-ir pabaigai – kumščiu ne į stalą, bet sau į marmūzę (kadangi mentovskaja supranta tik rezultatą, kai pagaunamas vagis arba rezultatą, kai vagis pabėga). Taigi, sau į marmūzę.

Tai jau tikrai net pastabų nebuvo tai tikrai dabar su dažais prie G. Landsbergio namų ir teplioji Kinijos drakonas,demokratijos smaigalys prie Grybauskaitės keliuko tulpių paštas ir aišku R. Masiuliio su Kreiviu, kad tai energetikos vagys..
Nualpo nabagėlis iš laimės. Kaip toks galėjo būti ministro patarėju...
Tai dabar galima kur nori taip rašinėti ar ne?
Sipt ,kript ,o teismo sprendimas nepalankus Skverneliui .

Skaitomiausios naujienos
Į viršų