Skvernelis įvertino estų prezidentės susitikimą su Putinu

Publikuota 2019.04.04 10:20

Grigorij 2019-04-04 13:47:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
"Jis pats sako, jog šiuo metu nemato Lietuvos vadovų vizito į Maskvą „reikalingumo ir būtinumo“" - pritariu Skverneliui. Nepaisant jos politiniu paziuru, estai sugebejo i prezidentes isrinkti Zmogu, kuri as seniai pastebejau, spejau teigiamai ivertiti, pagerbti. O lietuviai... neturi normaliu zmoniu valdzioje, LR valdzia savo interesa mato tik lindime i JAV uzpakalio pacia giluma. Ir Skvernas ka tik pasakojo, kaip jis JAV i burna ziuri, kaip zada tenkinti ju ir NATO interesus. Na, paziuresiu, ar lietuviai subrendo isrinkti V.Andriukaiti, ar nori negriztamai pras*kti Lietuva, ir padvesti JAV uzpakalyje, visa krutine gaudant jo "laisves ora".   ATSAKYTI
REKLAMA

Video

Karštai su tv3.lt
DABAR RODOMA
19:30
Karštai su tv3.lt
TV3 žiniasklaidos grupė naujam televizijos sezonui paruošė staigmeną žiūrovams – nuo šiol kiekvieną pirmadienį TV3 eteryje – išskirtinė, karščiausių aktualijų laida „Karštai su tv3.lt”. Tai atvira drąsių pokalbių ir diskusijų laida apie tai, kas mums visiems rūpi, skauda dabar. Kiekvieną pirmadienį – karšta tema, karštos diskusijos argumentų kalba, pagardintos šlakeliu gero humoru.
DABAR RODOMA
19:30
galvOK
Žaidimo išskirtinumas – įdomūs, keisti, smagūs, juokingi klausimai, paremti mokslu, ir dar smagesni, visiškai netikėti atsakymai, kuriuos reikia išmąstyti, pasitelkus savo išmonę, fantaziją ir patirtį. Tai – ne žinių patikrinimas, o smagi, praturtinanti patirtis.
Į viršų