Rašyti komentarą...
Už Juozaitį rimtesnio kandidato kolkas nėra...
Prezidentas.. :) Geriau į cirką eitų klaunu dirbt. Kaip žmonės būna tokios geros nuomonės apie save??? Savigarbos visiška NULIS. Jei nesugeba mokytojams nei euro prie esamų pašalpų pridėt ir dar teigia, kad mokytojai nieko nedirba, tai apie kokius prezidentus gali kalba eit??? Tik į cirką!
linkiu sekmes
Nera isvis uz ka balsuot visi prisisike nu Nauseda dar neprisisikes bet palaukim kai prasides rinkimai islys apie visus graziu dalikeliu viska sunpalaikiai viens apie kita iskapstys net gautas baudas uz stovejima ne vietoj tad bukim zmones protingi dabar kad po rinkimu dejuot nereiktu
Maldauju nereikia
Uzsimane kiaule banano, taip sakydavo kiemo vaikai. Cia policininkui labai tiktu ...
100 kartu geriau Skvernelis,negu Simonyte.
@As tas skvernelis ,simonyte ir nauseda ,tai koncervu ir liberalu statytiniai.skvernelis galimai infiltruotas i valstieciu partija.
Šlovė DIDŽIAJAM SKVERNELIUI !!!!!!!
Nuo 1200 metų niekas nesugebėjo pastatyti estakados. Atėjo iš po Karbauskio skverno DIDYSIS SKVERNELIS ir pastatė estakadą. Valiooooooo. Lietuva seniai laukia DIDŽIO VADO IR VALDOVO.
Kažkoks buvęs komjaunuolis, policininkas pagal mentalitetą yra Lietuvos nelaimė. Dalis Lietuvos vėl nori užlipti ant maskvos numesto grėblio.... Bet tikiu, kad dauguma Lietuvos gyventojų yra mąstantys žmonės ir nedarys mirtinos klaidos.
visiška teisybė.....bet geras svajoklis..o iš kitos pusės gerai-nebebus premjeru. kas už jį BALSUOS?
@aidooos Šūdai balsuos, kas daugiau
Į viršų