Rašyti komentarą...
Tikrai bjauri rekia cypia tiesiog tardo zmones be jokios kulturos tikra turgaus boba kutvela nesinori net ziureti
Šaunuolis Premejras ir valstiečiai. Sėkmės jums.
pati didžiausia gėda - tai žurnalistė, kokia jos veido išraška, kaip gestapo, o rankų mostai klausiant.Jokio korektiškumo, juk kalbasi su premjeru. Tiesio gėda, ką ir besakyti...
Stiprybės premjerui, o žurnalistė buvo tokia stačiokiška ir ,,tupa'' su savo klausimais, kad net sarmata, siaubas kaip tokios kiaulės eteryje gali dirbt.
Stiprybės, sveikatos linkiu premjeru,liga kuria turima visi, čia kaip loterija kada išlys kažkuriam iš mūsų,.,. O visokie raseivos, oponentai dar labiau murgde žmogų. Žmogui niekada netiks jokia valdžia.
Koncervuoti brudai, gal ateis ir jums diena dvesti, ko jus linkit premjerui. Dar mazai padare zmogaus labui: vaiko pinigai, pensijos, atlyginimai auga. Ka padare koncervai?
Ir tykejot, kai nureze pensijas, atlyginimus. Duok Dieve premjerui sveikatos, stiprybes. Kuo geriausiu svenciu ur kaimi gu Naujuju.
Tai Skvernelio godumas ir nepasotinamas troškimas griebti imti, turėti, net mirties patale, parodė kas per žmogus tas policajus, valdantis valstybę ir kas per "valstiečių" partija kuri nuomojasi tokį premjerą... Serga ištisai, į darbą neina, bet posto nepakeidžia. Lyg galėtų į kapus nusinešti tą ką prisigrobė iš mūsų, lyg kelią į pragarą galėtų sau išsiasfaltutoti. Eik tu sau ramiai ir gydykis. Nesi nepakeičiamas, bet ne, dar ir dar ir dar maža. O paskui dar va šiame straipsnyje kad ir netiesiogiai bet apkaltina mus, kam reitingai jo neauga... Visiškas dugnas, tikras kelių policininkas iki kaulų smegenų
@Pragaras_laukia Gal jūs išprotėjot? Ar galvojat ką rašot? Neduok Dieve jums tokį išbandymą. Nuo tokių baisių ligų neapsaugotas nei vienas. Aš politika nesidomiu, ar gal tik truputį, bet ši jūsų rašliava išmušė iš vėžių. Mano nuomone jūs esate pasipūtęs, mokslų nebaigęs, pykstantis dėl savo asmeninių nesėkmių ant viso pasaulio, negerbiantis ir nemylintis nieko aplinkui savimyla. Bet tokios ligos ir tokių komentarų nelinkėčiau. Tiesiog pagalvokit, kaip galėtumėte pats pasikeisti, tada ir viskas aplinkui nušvis kitomis spalvomis.O premjerui stiprybės, kantrybės ir sveikatos.
Stiprybės ir sveikatos Premjerui Skverneliui. Raskite lėšų minimalios algos didinimui iki 1000 eurų ir pensijų didinimui iki 800 eurų. Didinkite visiems ne procentais, o konkrečia suma 100 eurų! Mažinkite socialinę atskirtį.
Džiugių švenčių ir Dievo palaimos Jums!
Dievas visiems atlygina. Ir skvernelis gavo tai ko nusipelnė ir už Garliavą, ir už viso gyvenimo darbus. Dievas yra didis.
@Savanoris Šventa tiesa. O dar čia verkšlena kam jo reitingai krenta, kodėl mes nepuolame jo gailėtis.
@Savanoris O jūs, gerbiamasis, kokius darbus muveikėte nūs? Kuo galite pasididžiuoti? Reikia atminti, kad lazda turi du galus. Jūs taip džiaugiatės premjero liga, kad tik lazfelė nepersisuktų. Pagalvokit ir apie tai.
Knyga 339 kambarys atsakė į visus klausimus... Šlykštynė.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų