Rašyti komentarą...
Kodėl zuiki neivardinai kad konservai vagys
Tamsta Skverneli esate didis žmogus.Simta kartų geresnis už landzbierga žydą.Ir už pensijų pakėlimą Ačiū .Balsuosime tik už valstiečius ir tamsta Skverneli.
vagiu saika
Skverneliu, kaip ir Mike melagėliu galime tikėti - rezultatas tas pats. Ar atsistatidino po Prezidento rinkimų, ar pardavė savo namą Mazūroviui už deklaruotą sumą?
Skvernelis tai didis žmogus.Tikras sąžiningas žmogus.
Tik sėkmės linkiu.
Supuvusi partija tie konservai.
Visi prisimena konservatorius kaip ūkio griovėjus...bet kas tik nesėdėjo valdžioje ir jokios kontrolės niekur nebuvo...o dar kai paleido į apyvartą laikinus pinigus,tai didesnės anarchijos nesugalvosi...vienu etapu pradėjo nuvertėti rubliai,tai kiek žmonių liko kvailių vietoje,kitu etapu įvesti laikini pinigai vėl sukėlė chaosą...po šių dviejų etapų pagaliau pasirodė visas konglomeratas nusipelniusių gyventi geriau....tada susiformavo įstatymai ,kurie buvo dvejopų standartų...žodžiu,ne visi mokesčius moka....grįžtant prie tos pačios minties,kad kažkas nusipelnęs gyventi geriau...gal tik dabar susigriebta,kad gyvename laukinio kapitalizmo sąlygomis,teisinė bazė ,tai šuns lojimas prieš mėnulį...
Zodis m e n t a s.
@Vienas Tai jie gaudo vagis, jeigu musa zmogu, gelbeja.Beju butu sunku - kas tai padarys jeigu ne MENTAI /pagal chuliganus/
Pritariu parašytai nuomonei, jei konservatoriai grįštų į valdžią vėl gyventume stagnacijos liūne.
Linkiu semes Skverneliui. Sukelt toki chaosa seime sugeba tik koncervai. Sitaip meluot, iskraipyt faktus gali tik koncervai. Juk jie atstovauja didziajam kapitalui, todel pries banku, maximu, piliu apmokesdinima ir pries KGBistu isviesinima. Todel bijo, kad ateis kitos saziningos partijos ir paviesins ju darbelius.
Į viršų