Rašyti komentarą...
misku naikinima .
Taisyt anksčiau ar vėliau konservatorių valdymo metu prikrėstas eibes reiks . Dabar jau prasidėjo mokytojų ir jiems prijaučiančių bruzdėjimas. Valdantieji nebuvo baudžiami už pripažintą KT Konstitucijos pažeidimą. Praskolinta Lietuva,nuskriausti pensininkai, neveikiantis teisingumas. Šimonytė TS kišama į prezidentes ne šiaip sau... Pamatysime ką pasakys Seimo krizės tyrimo komisija.
JIS NETINKA EITI PAREIGAS PREMJERO. O Į PREZIDENTUS TAI IŠVIS .. . .JOKIOS UŽSIENIO PATIRTIES .JIS MĖGSTANTIS JĖGA,POLICIJOS ATSTOVAS . AR NESIMATO KAD PRIČIUOŽĘS JAU DABAR YRA...,O LIETUVAI POLICIJOS PREZIDENTINIO VALDYMO NEREIKIA. TAI BUS KAIP LUKAŠENKA
Aš juo nepasitikiu ir netikiu. Iš jo elgesio ir kalbų- jis tiesiog chamas. Paaiškinu žodį chamas: bendrinis daiktavardis, žymintis nejautrų ir brutalų žmogų , galintį viešai niekinti ir įžeidinėti kitus žmones. Tai ar gali toks žmogus būti Lietuvos prezidentu? Jis tinka tik karbauskio kolchozui....
svietimo jau karta skvernelis emesi bet teko truputuka trystelti i kelnaites
Skvernelis vadovauja vyriausybei jau 2metus . Savo klapčiukų jis nesukontroliuoja ,tie nebaudžiami,neatsiskaito rinkėjams. Tas pats bus ir kitam premjerui kol atsakomybė bus įtvirtinta praktiškai .Purvina valdymo bala... Prikrečia valdžios ponai eibių ir pakyla iš balos sausi.
Neprofesionalus politikas.

Nenoriu tokio neišprususio prezidento!
Aš nesutinku kad eitu į prezidentus
@Arnas Niekas jam nedraudžia tai padaryt.Reik pinigų ir surinkt pradžiai kelis tūks. balsų. Va tik iš to jau dabar galima prongozuot šnypštą.
Net juokinga- traukinys jau nuvažiavo
@Lina Skvarnelis žado eit į prezidentus
Į viršų