Skvernelio gatvę aprašinėjusį vyrą komisariate pareigūnai laikė nepagrįstai, per ilgai

Atlikusi tyrimą, policija nustatė, kad kad pernai vasarą tuomečio premjero Sauliaus Skvernelio gyvenamą gatvę aprašinėjęs Gediminas Vaitkevičius komisariate buvo laikomas laikė nepagrįstai ir per ilgai, rašo naujienų portalas 15min.lt.

Anot jo, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Imuniteto valdyba nustatė, kad šešias valandas komisariate laikyti G. Vaitkevičiaus nebuvo jokio reikalo, be to, nebuvo užpildytas dokumentas dėl laikino sulaikymo, tad priimta išvada, jog ir pats laikymas komisariate buvo nepagrįstas.

Kadenciją baigusios prezidentės Dalios Grybauskaitės ir buvusio susisiekimo ministro Roko Masiulio patarėjas G. Vaitkevičius skundą dėl policijos pareigūnų veiksmų parašė po to, kai pernai birželį buvo sulaikytas Upės gatvėje ir vėliau komisariate praleido ne vieną valandą.

Kaip rašo 15min.lt, dėl to buvo priimtas sprendimas taikyti tarnybinę atsakomybę dviem policijos tyrėjams, o paties G. Vaitkevičiaus – atsiprašyta.

„Tai įvyko dėl pareigūnų aplaidumo. Tyčios pareigūnų veiksmuose neįžvelgta“, – portalui sakė Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorovskaja.

Vilniaus rajone esančios Upės gatvės asfaltas buvo aprašinėtas praėjusių metų birželio 10 dieną, ant jo buvo palikti užrašai „vagies namas“ ir „Skvernelis“ bei nupiešta rodyklė. 

Gatvę apipaišiusį vyrą vietoje sulaikė Vadovybės apsaugos departamento pareigūnai ir perdavė policijai.

Baudžiamąją bylą dėl šmeižimo ir viešosios tvarkos pažeidimo nagrinėja Vilniaus regiono apylinkės teismas. Į antrąjį posėdį teismas rinktis ketina antradienį.


Rašyti komentarą...
N
Nu jo
2021-03-08 22:54:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
kompensuoti turi ne tik už dažus, bet ir už teptuką, darbo pirštines, išteptas kelnes ( nu ką padarysi, įgūdžių stoka), taksi du reisus iki "objekto", apmokėti už sugaištą laiką viršvalandžio tarifu
Atsakyti
0

i
idomu
2021-03-08 22:21:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
kompensuos tam zmogui bent ant dazu uz tai, kad be pagrindo pralaike uzdaryta ar ne?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų