Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Prisiteisiau mamos globa su 1grupes negalia nevaikstanti po insulto man ligoniu kasai nereikia moketi o daugiau jokiu pajamu sako nepriklauso.00000L
260eu mėn pajamos skurdo riba,o ką daryt neįgaliam žmogui,kuris nei tų 260eu nesiekia,kaip jam gyvent iš 173eu,nei darbdavys nori tokio žmogaus,o jei ir priima į darbą,tai darbo krūvis neadekvačiai padidinimas,ir negana to,dar sodra ir neįgalumo pašalpos nebemoka,nes jei gali dirbti,tai ir neįgaliojo pašalpa nebepriklauso,o atlyginimas minimumo nesiekia,ir dėl sveikatos problemų žmogus išėjas iš darbo lieka be jokių pajamų, ką jam daryt? Lengva siuntinėti žmogų į savivaldybę į visokias paramos dalytojus, ne visi žmonės ir drįsta eitprašyt paramos, pirma reikia savivaldybėse tvarkos įvest,nes kiek teko matyti kokie žmonės ateina prašyti paramos ir kompensacijų, nu ir žiauriai klaiku,kai pasiturintiems žmonėm dalyjamos paramos bele kaip ir bele kur,bet tik ne varguoliams ir neįgaliesiems,kuriems tikrai reikalinga parama ir kompensacijos,va taip ir gyvenam.
Orų atlyginimą dauguma Lietuvoje negauna, minimali alga nedaug didesnė už vidutinę pensiją... Šeimoms sunku išgyventi
Lietuvoje ypac isigali nelygine, net isnaudojimas zmogaus. O lobsta valdzia ir verslynykai. Ypac tai rodo elektros tiekimo schema kuri dabar ibrukta valdzios ir verslynyku visai lietuvai.
Laukiu nauju seimo rinkimu.
Ruoškimės Kijevo ir kitų miestų atstatymui. Prie jo čia Lietuvos ubagai
Užtat., Seimo Vagių, vagys. Nevargsta net. Matyt,. Dar ir Rusijai. Ir Putinui. Perduoda slapta informacija apie Lietuva. Kaip ir prieš šita data. 1991-11-13d. V. Landsbergis. Kartu su A. Paleckių .... .
Kaip graudu o viriusibei ne geda praejo 30 .miatu zmones taip vargsta o jie vis turteja.. jie moka tik sau pridet o zmones is Neviltes pasitraukia is givinimo
Keisti valdžią reikia, nes prie konservatorių valdymo, būna didžiausias skurdas, jie juk atstovauja turtinguosius.
Lietuvoje infliacija didžiausia ES,pensijos ir Algos mažiausios ES,o Symonyte nori dvigubos algos
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų