Rašyti komentarą...
Esu tikinti, katalikė, bet viena galiu pasakyti, reikia kažką daryti, kad taip nebūtų. Juk dar tik 30 metų , o jau keturi vaikai. Matė ir anksčiau ši moteris, kad vyras geria, nepradėjo jis gerti staiga, iš karto. Juk ir darniose šeimose gimdyti 4 vaikus jau yra rizikinga, nes nežinai kaip gyvenimas pasisuks. O paleisti vaikus į pasaulį, kad jie jaustų nepriteklių, baimę, nepilnavertiškumą daug proto nereikia. Aš ne už abortus, bet pačiom moterim reikia kažką daryti, gal spirales dėtis , gal dar kaip , bet posakis šiais laikais "davė Dievas dantis, duos ir duonos" manau nelabai tinka... Bet gal aš neteisi...
@katalikė Nuo kada katalikės spirales dedasi. Gal tu norėjai pasakyti , kad esi antikatalikė..Nes tikra katalikė pasidžiaugtų tokia moterim, kad ji nepabijojo vargo, kad ji nepabijojo tokių "katalikių" ir pagimdė ir augina ir pas tokias "katalikes" duonos neprašo..Daug proto nereikia, kad NEPAGIMDYTUM, o kad pagimdžiusi gerai augintum , ir dar Lietuvoj,- čia jau ne kožnam prisivogusiam milijonieriui tai įveikti.
tai tada man ka sakyt, kai mano vaikui ir man isviso yra 840 lt nmano uzdarbio, tai jau cia visiskas ne skurdu nepavadinamas dalykas?
@llina O va tau medalio neužtenka, tau - ir tokių yra daug- kasdien tavim gėrėtis, didžiuotis, žavėtis..Nes daugiau nieko pasiūlyt negalim, tik vargą. Nes kol mūsų soctarnybos tik popieriam pildyt, kol mūsų prezidentė tik medaliam kabintis, kol mūsų seimūnai tik Venskienės ieškoti, kol mūsų "darbdaviai" tik žmonėm gniuždyti, kol mūsų visuomenė tik 24valandom žiūrėti, tol šeimos su savo vaikais vargą bris..
Čia tikrai ne apie Lietuvos vaikus rašot!!!!!!!!!!!!!!!!! Lietuvoje vienam vaikui socialinė pašalpa yra 245 - ar suprantat koks tai skaičius? - du šimtai keturiasdešimt penki litai- ir nė cento daugiau.. Miestuose dar iš maisto banko ką nors gauna ar per socialinius tinklus. Kaime nė to neturim...Tačiau mūsų vaikai moka ir šakutes laikyti, ir tualetiniu naudojasi ir saldainių per šventes gauna! Nes mes lietuviai, mes mokam dirbti!!!!!!!!!!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų