Rašyti komentarą...
Skiepai guldo žmones niekas tuo neabejoja
Žinoma kad po skiepo labai daug miršta.
Sėdi pinda žurnalistė tuose grupėse, mat atsirado viena teisuole ant svieto neigianti žmonių gyvenimus, patyrimus. Von iš fb grupių snipe susikta!
Ar ne pats laikas už tokią dezinformaciją kiek pritrumpint liežuvėlį? Labai padėtų teisėjo paskirta kokių 25 tūkatančių EUR baudelė galvelei pašviesint, kad liežuvį prilaikytų nemaskatuot, ko nereika.
Žmonės jau krenta iš parduotuvių išėję, būtent paskiepyti, mano toks darbas ir viską matau. Užtenka meluoti, nes tuoj pradės kristi žmonės gatvėse, vairuodami automobilius, bus visokių situacijų ir bus paskelbtos mirtys, tik nepasakys, kad nuo vakcinų. Būkite pasiruošę išgirsti kiekvieną dieną melą, bet ne tiesą nuo ko mirė. Tiesos nepaslėpsite, nes žmonės pradeda kalbėti vis garsiau ir nustojo bijoti.
@OG Nunu, kas cia toks per darbas skaiciuot krentancius? Daug moka? Vis laukiu kol masiskai visi prades krist kaip sakot jau beveik metus
Teisingai
Ką čia peizejat, kad ne nuo vakcinų. Iš viso jus net skrodimų nedarot, į maišą ir uždaras karštas. Žinoma neras kad nuo skiepų, tik įdomu kiek rankpinigių duodat už tą neradomą. Viskas už pirkta ir nupirkta
@Egle Taaaip, viskas perkama, visiem sumoketa, kaip cia taip tik pakliuvo kad mum nekliuvo kazkiek to, ane? Galit supazindint su nors vienu, kur sumokejo? Duosiu kontaktus savo
@Egle Tau Eglute pasekeiu pasaką, nuo kurios pasidarys bloga bloga. Kai tik bus periimtas "Žalos dėl vakcinos pasekmių atlyginimo įstatymas", vakcinos gamintojai bus priversyi sudaryti sutartis su advokatų kontoromis, tad dalyvauti teisiniuose ginčuose. Ir ne prasčiausias advokatų kontoras. O kad yra puikių ir advokatų ir kontorų, žinau gerai ir asmeniškai jų pažystu. O geriausias įrodymas, kad advokatai ne veltui valgo duoną, bus e-puslapiuose paieška visokiausių šmeižikiškų ir melagingų teiginių apie vakcinas. Toliau jau tik techniniai dalykai, apie kuriuos buvau rašęs. Ir neduo Die pirmiesiems papulti į šitą teisinę mėsmalę, bus taip popa, kad nušokt nuo devinaukščio bus smulkmena. Neįsismaginkit, teiginiai e-puslapiuose išlieka amžiams, IP adresai irgi. Kad nereiktų graudžiai verkti ir gailėtis. P.S. Dabar galit keiktis, įpratau.
@Algis "Žalos dėl vakcinos pasekmių atlyginimo įstatymas",- Algi, kam tas įstatymas toks, juk tu netiki, kad vakcina gali kažkam pakenkti, tik ne Lietuviams galinėtis su kokiu pfizeriu, nors kitose šalyse yra laimėtojų ir prieš šią farmos firmukę.
@Algis Nesikeiksiu, tik tu ir vėl susirgai Napoleono sindromu. Vėl pažintys, kurių įrodyti negali, vėl postringavimas be jokių įrodymų ir faktų, gąsdinimai ir svarbiausia, kad tu nieko negali padaryti. Tik loji, loji ir loji. Ką darysi kai skiepų tema baigsis, o ji kažkada baigsis, ko tada imsiesi ?
parasykit, kada buvo kad ir tiek, kiek rasot, gauta pranesimu nuo kitu vakcinu??? Ir kada buvo kas įrodęs, kad vakcina kalta būtų???Pastoviai-su vakcina nesiejama...Ir kodėl tada staiga mirusių paskutiniais metais padvigubėjo???

PASAKORIAI KAYKO MANE NEPRAZUDE GAL JUS IR PRAZUDE PASAKORIAI
Šiaip jau patarčiau visiems nebekomentuoti šito mėšlino tv3 dėl to, kad neleidžia dėti patiktukų. Juk tai nenaudinga.
@Ana , kaip tai neleidžia? :)
@Vi Pabandykit, neleidžia, ir kiti tą yra pastebėję.
@Vi Neleidžia. Itin retais atvejais pavyksta
Į viršų