Rašyti komentarą...
Netinkamai tvarkantis Vyriausybei gydymo ir mokymo klausimais niekaip nereaguoja Prezidentas. Ar jam trūksta galiu,Tauta suteiks. Kiek tęsis betvarke.?
SAM nusispjovė į darbuotojų nepasitenkin
SAM nusispjovė į darbuotojų nepasitenkin
SAM Dulkys nusispjovė į darbuotojų nepasitenkiinimą.
Dulkys Paskyrė dar vienai kadencijai mobingo profesorių Germanavičių.
Griūtis psichiatrijoje tęsis. O konservatoriai prarado dar visą eiilę rinkėjų. Toks įspūdis, kad Dulkys pardavė konservatorius ir jam yra užduotis kuo daugiau išplauti pinigėlių.
Liūdniausia, kad į Germanavičiaus melą patenka daug gerbiamų Vilniaus universiteto vadovų. Anksčiau buvo patekusi buvęs rektorius prof. A. Žukauskas, o dabar esamas gerbiamas rektorius prof. R. Petrauskas ir vicerektorė mokslui prof. Edita Sužedėlienė. Germanavičius jiems yra tiek primelavęs apie savo mokslinius pasiekimus ir perpektyvą padaryti psichiatrinę ligoninę - mokslų centru, kad jie sutiko patvirti šią įstaigą universiteto dalininke. O iš tikrųjų Germanavičius yra vienintelis profesorius VU neparuošęs nei vieno mokslininko, neturintis apsigynusio ar besiruošiančio doktoranto. Tai gėda. Jis kaip direktorius prisirašo prie 30 metų žymaus biofiziko VU prof. K. Dapšio atliekamų darbų ir taip vaidina didelį mokslininką. O VU administracija tiki šituo mobingo profesoriumi. Gaila. Visus Germanavičius apgaudinėja - net ir politikus.
Korupcija SAM - mobingo pagrindas
Korupcija SAM - mobingo pagrindas
Germanavičius visus 5 metus mobingavo personalą. Buvo priversti išeiti ne vienas ir ne du šimtai darbuotojų. Kiek buvo informuojama SAM, Seimo Sveikatos komitetas - visi gynė Germanavičių. Todėl, kad Pūrizmas + Germanizmas = Dulkimizmas. Jeigu, būtų paskelbya kiek pinigų gavo Germanavičius visokiems pseudomokymams, kuriuos vedė darbo metu iš SAM, Vilniaus savivaldybės - tai viskas tampa aišku, kodėl jisai visiškai nesiskaito su personalu ir turi Dukio pritarimą vykdomam mobingui. Galiu garantuoti, kad 100 proc Germanavičius toliau bus direktoriumi ir monibguos medicinos personalą, Kitaip būti negali caro laikų kalėjime su putino dvoku.
Pūrimas + Germanizmas = Dulkinizmas
Cia kaip zemes Ukio ministras nemato, kad nemokamas pilamas pienas uz aciu, parduotuveje po 2 eur kainuoja.
Kaip tskp laikais. Išsirikiavo ir trenkiant maršui vieningai išėjo.?
Juk dabartinį valdovą į sostą pasodino kitas psichiatras nevykėlis Veryga, ar nerado geresnių, ar tarp jų jau nuo seno yra geri ilgalaikiai emociniai, o gal net lytiniai santykiai?
@VERYGANAS Pedokonservu veikla, va ir atsakymas. Susodino savo pedofilus vietoje normaliu zmoniu.
@Taira Šok į savo 2025-ų metų Lamborghini Niva ir mink pedalus į Kalbauskio kolchozo mechanizacijos dirbtuves.
Kodel prezidentui yra visos sitos sveikatos problemos dzin ,o kai viska dulkys isparduos bus pervelu
@?????? nes jis aukštas ir gražus, todėl vėl ruošiasi važiuoti pas žydą Zelenskį fotosesijai, nors beje tas nemokančius gerai dirbti korumpuotus ministrus net ir karo metu keičia...
keistas valstybes skaiciavimas, paima istaigos bendra vidurki ir paskui aiskina kad istaiga prabangiai gyvena, aisku po tokiu pasakymu vadovas tuoj ima ir nuima kokia valytoja arba kita darbuotoja kuri dirba su gyventojais ir likusius gyventojus perduoda kitai darbuotojai ir vualia grupej jau vos ne 15 ar net 20 gyventoju o jei valytoja atleidziama tuoj jos darbas peradresuojamas darbuotojai kuri dirba su gyventojais. o kad prie apskrito stalo per daug vadovu tai niekam nei dzin, kuriu yra per daug ir ju tiek nereikia svarbu padaryt toki skaiciu kad nekalbetu kad per gerai istaiga gyvena

Skaitomiausios naujienos
Į viršų