Rašyti komentarą...
Ar atsirado jau??
Na policija dabar nėra laiko uzsimineti paieškomis vaikino. Dabar policija turi kitą darbą. Dabar įkurtas darbas jiems išduotas dirbti .gauditi žmonės ir vaikus be kaukių .sodinti į kalėjimą kas neturi skepu ir PiS pasio
Ras be panikos.ieskoma .
Mėnesį laiko jieškojo. Ar ne per ilgai? Šeip 2 savaites. Kas čia per pilietis kad taip ilgai jieško jo?
Tas vaikis yra vandeny,bet ji ras.Tik po tam tikro laiko.
100 procentų nužudytas
Nieko jie netikrino,reikia namus sodybas patykrint .baliaunykų.greitai rastu kabliuka .bet pinigai viska daro o dideli pinigai visiškai viska.
@Pranas jums čia visiems lengva rašyti, sėdint namuose.Pabandykit rasti , kai visur jau išieškota.Per naktį galėjo nuvežti kūną už šimto km. ir paslėpti.
Kodėl policija taip lėtai dirba??? Kodėl nesidalinama informacija su artimaisiais??? Artimieji net kamerų įrašo nematę, kurias šventės dalyviai peržiūrėjo??? Kodėl nekratomas tas tattoo salonas, galai greičiausiai ten??? Akivaizdu, kad su juo buvo susidorota. Išvytas kaip šuo ir neaišku, kas su juo padaryta!
nusibodot su tom reklamom, ne liaidziat neivieno teksto perskaityt, gal jau gana?
@Nadezda Jūs teisi.Tos reklamos ir jų tie jų "draudžiama frazė ar žodis", kurių ten nieko blogo nebūna parašyta, jau erzina ir piktinaTurbūt puslapio administratoriai normaliai nieko neskaito, o kažkokia kompiuterinė
programa kažką nusigriebia ir mėto.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų