Rašyti komentarą...
Žiūrėjau laida " srovės" apie mirusį vyrą iš Tauragės , dėl plisusio skrandžio.Baisu! Gydytojas duoda interviu,sako kad kraujo tyrimas geras.Baisų! Ką jis nežino,ką galima įtarti esant tokiam tyrimui! Siaubas!
Veryga dulkys šimonytė čia šitie per pandemija uoliai dirbo tai ir rezultatai yra
Visuomenė sensta, gyvenimo trukmė ilgėja, ligų senatvėje daugėja. Gydytojo darbas sunkus, mokintis 10 metų trunka, norinčių jį dirbti trūksta visur, todėl mūsiškiai važiuoja, kur daugiau moka. Ir niekur nuo to nepabėgsi. Kaip anksčiau leisdavo iš giminės į kunigus, tai dabar eiks leisti į medikus, kad nors kokios pagalbos galėtum tikėtis :) O šiaip tai teks patiems sveikatą saugoti ir giminės anamnezę žinoti. Na ir vieniems kitus gerbti, jei gali su savo problema pas tą gydytoją greičiau "susisukti", tai sakyti aiškiai, trumpai, ir palikti tas kelias likusias minutes, gal kitam labaiu reikės. Man, va, vaistų reikia - užsirašiau į nuotolinę, užteks poros minučių skambučio, dar penkios receptui suvesti ko gero užtruks, na ir susitaupys kitam pacientui kažkiek.
KA NORIT VALDZIOJE BUHALTERIS KURIS MOKA TIK SKAICIUOTI,O VISA KITA NIEKNIEKIAI,NET JEI PAS GYDYTOJA ZMOGUS NUMIRS ,TAI TIK STATISTIKA
ISVADA-LAUK TOKIUS DEBILUS IR KUO GREICIAU,TAI LIEUVOS ZMONIU PRIESAS KURIAM ZMOGAUS MIRTIS TIK STATYSTIKA,IR KURIS BAIGIA SUGRIAUTI BUVUSIA STABILIA IR GERA LIETUVOS SVEIKATOS SISTEMA
ISVADA-DEBILAS
Gydytojai. Šaunuoliai. Kaip ir statybininkai. Kuo daugiau pacientų kapuose tuo geriau. Tik pacientams atimamas tolimesnis tikėjimas ir viltis gyventi. O jiem dasideda prie atlyginimo. Vat ir važinėja paskui su naujom masinom akinius užsidėja.o tu durneli dvesk. Ką patyriau ta parašiau. Sėkmės.
Taip. Privalomo sveikatos draudimo įmokos didėja,o paslaugos..... Gydytojai,net visų tyrimų,kurie priklauso pagal programas nerašo,kuriuos finansuoja valstybė..... Tai apie ką mes kalbame?.....
Visi lygus, bet kai kurie lygesni
Visi lygus, bet kai kurie lygesni
Šimonytės kanceliarijos žiurkes už mokesčių mokėtoju pinigus gauna medicinos paslaugas is PRIVAČIU klinikų. Jos valdiškose poliklinikose eilėse nelaukia,
Daug prisirašiusių pas šeimos gydytojus yra tik pas herus gydytojus. O cel to, kad prisirašiusių mažai ne visada kaltas gyventojų skaicius ar apylinkės dydis
Kalti blogi gydytojai- kyšininkai,nekompetentigi, neatsakingi . Manau kiekvienas pacientas su tokiais gydytojais yra susidūręs ir daugiau nenorėtų.
Kokybe,laikas!Kaip apie koki kioskeli kalbos.Zurnaliugelems svarbu kuo daugiau apsilnkymu,nes jiems honoraras nuo to priklauso,todel siutina zmones kiek galedami.Ir apie bet ka taip raso,isiutinti,sukelti ermyderi,o ten ziu ir komentaru daugiau ir apsilankymus fiksuoja telemetrija.O,kad gydytoju katastrofiskai truksta ir ju atlyginimai tikrai nera tokie mazi kaip stengiamasi teigti,tylu.Bet pacientai vistiek tikri,kad gydytojai gauna pinigus ne uz ka ir labai didelius.Bet jie juk gydytojai,mieli zmones!Plyteliu klolejams mokate belekiek,kad tik atsivedus drauge,pasididziuotumet kokios plyteles,kokia mozaika,kokios markes kriaukle.O plytelininku irgi truksta,bet mokate be jokiu gincu,nes jo paslaugu reikia laukti pusmeti (ir laukiate be isterikos,be kvailu skundu per zernaliugas).Kaip beje ir varztu sukejams ,autoservise,kuriu darbas su gydytoju net......ai uzteks,vistiek tuoj bus"pisk konservai i snuki":DDD.
Gydytoju sąjūdis yra pedopartijos klapči
Gydytoju sąjūdis yra pedopartijos klapči
@Esculapus Eik dirbti, mesininke. Kitos salys ir su kur kas mažiau gydytoju 1000 gyventoju išsiverčia. Ir tose salyse gyvenimo trukme 15 metu ilgesne. O apie atlyginimus mažiau pezekite - pagal vidutines Lietuvos pajajamas jus gaunate tikrai ne mažiau negu kitose salyse.

O jūsų darbo rezultatai - Sejoniene Seime ir DIDŽIAUSIAS mirstamumas ES salyse irgi matomi.
Geras konserva - padveses konserva
Geras konserva - padveses konserva
@Esculapus Ei, konservu pedofile, kaip ten jūsų Sejonienei Kedainuose sekasi? Jau laimėjo rinkimus? Ir kodel pagal Eurostata Lietuva antroje vietoje pagal perteklini mirstamuma? Atejo ukazas is Šimonytės zmones marinti?
@Geras konserva - padveses konserva Klausk verygos dėl pertekliniu mirčių, kai per pandemiją uždraudė gydytojams dirbti ir ligonius priimineti. Tuo laiku negydyti žmonės dabar nuo užleistų ,įsisenėjusių ir jau nebepagydomų ligų miršta.
@Klausk Perteklines mirtys registruojamos DABAR. Nuo Verygos laiku jau du su puse metu praėjo. Kur tu “medicina” mokeisi, konservu pedofile?
Konservu pedofilu gerbėjams - nei degtine, nei brendis, nei vynas, nei alus NERA maisto papildai.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų