Skandalo atomazga? Ministras praneš, dėl ko įklimpo VMI vadovas

Finansų ministras Vilius Šapoka penktadienį praneš apie Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) viršininko Dainoro Bradauskio galimo tarnybinio nusižengimo išvadas.

Ministerija pranešė, kad V.Šapoka apie išvadas žiniasklaidą informuos 14 valandą.

D.Bradauskas sausio 16 dieną pateikė atsakymus Finansų ministerijai, nuo sausio 4-osios atliekančiai tarnybinį galimai korupcinės jo veiklos tyrimą. Jis pradėtas, gavus informacijos iš Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT).

BNS žiniomis, D.Bradauskas įtariamas neteisėtu poveikiu VMI atliekamiems didžiausių verslo grupių „MG Baltic“ ir „Vilniaus prekyba“ finansiniams patikrinimams. Anot šaltinių, vienas pagrindinių teisėsaugos Finansų ministerijai perduotų epizodų susijęs būtent su D.Bradausko ir koncerno „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio ryšiais ir susitikimais, derinant veiksmus dėl VMI tyrimų.

BNS žiniomis, D.Bradauskas, netrukus po to, kai 2015 metų balandį pradėjo vadovauti VMI, asmeniškai ne kartą yra susitikęs su R.Kurlianskiu. Šiuose neskelbtuose susitikimuose buvo aptariami „Vilniaus prekybos“, „MG Baltic“ finansiniai patikrinimai.

VMI nuo sausio 9 dienos laikinai vadovauja VMI viršininko pavaduotojas Artūras Klerauskas.


Rašyti komentarą...
A
Ale va
2017-01-20 12:35:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Partinių klanų užsėta korumpuota sėkla dygsta ir vystosi . Įdomu kaip seksis išravėti piktžolėtą dažą valstiečiams . Tokie klausimai svarbūs visiems Lietuvos mokesčių mokėtojams . Tas tyrimas gal biurokratinis vilkinimas?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų