Rašyti komentarą...
Tegu kariauja o gero gyvenimo ieško. Lietuva ne balionas ir tas susprogsta. Tegu pasižiūri į mūsų liaudį kaip mes gyvenam. Taip karas yra baisu.
tikrų ukr. čia mažai, bet iš tiesų, kalba tik rusiškai, vieni ūk. rusai čia suvažiavę. Tik kokį kartą girdėjau ukr. kalbą. Buvo pas mane didelė ponia su išpuoselėtu šuniuu su bantiku ant rankų, dovanojau keletą daiktų, bet tai aš prieš ją su jos sūnumi atrodžiau kaip vargšelė. Atvažiavo ir išvažiavo taxi.
@Kai parašė, kad gryniausiai rusų k.
patys mesle iki kaklo .dar vienus darmaniukua reik islaikyt,
@ktre mesle ne mes mesle, sikonyte su savo darmaiedais, eiline kliurka, su ta valdzia.
nera pas mus protingu zmoniu, vien is laivo duju galima uzdirbti . . . bet kaip visada pradirbam mes ant paprastu zmoniu, gal net sumokam uz latvius dujas.
mane žavi aukšta ukrainiečių moralė, jų ryžtas , ištvermė ir Zelenskio stiprybė. O žurnalistai, nepūskit burbulo, į Lietuvą jie tikrai neis, yra Vakarų Europa.
@Eglė O tai ką dabar jie čia veikia jeigu neis
@Na milijonas neatvyko, reiskia nieko cia nera. . . jei tu cia prekybcentri uzmatei koki viena kita, tai cia juokas. gal tu rusus ir matei, juk keliaut jiems niekas nedraudzia.
@Na Sėdi ant žmonių sprando ir isdirbineja, poniute nagucius atkisusios, joms tas tai tas netinka, tegul vaksuja ten, kur atvaziavo
Jei ir turėčiau kur priimti nepriimčiau
Sikonyte tik nebando permest visko ant verslo ir zmoniu.
Davai, su briuselio darmaiedais, tegul valkatauja sajungoje! Ir tegul priziuri sst pirkimus kiek galima. .. turi uztekt pinigu skirtu, o ne isboudzeto semti.
Ponia merė politikuoja nes jai rajono gyventojai mažiausiai rūpi,juk nesigiria ką konkrečiai gero padarė visiems rajono gyventojams,apie tai visada kalba apvaliai.Gaila kad atsivežė į Lazdijus tik Vilniaus klerkų įpročius o ne prisitaikė prie rajono gyventojų rūpesčių,problemų,jau nekalbant apie projektėlius Lazdijuose, kaip ir super vaikų žaidimo aikšteles už super kainą,matyt numatė gausius gimdymus uždarytuose Lazdijų gimdymo namuose.Ir suvažiavimas sodyboje į kurią specialiai buvo tvarkomas keliukas.
Reikia žiūrėti kas atvažiuoja, vos vieną porą esu girdėjęs tarpusavyje šnekant ukrainietiškai, visi rusiškai. Nemoką savo kalbos tegu važiuoja į Rus.
@Tadas Pritariu atvyksta Ukrainos rusai , kurie nemoka kalbos
@Tadas 100% pritariu Tadui, kad čia ne ukrainiečiai vaziuaja, tikri ukrainiečiai nelaksto p o kitas šalis, kiek teko išgirsti ir gamtoje ir seip prekycentryje visi kalba rusiškai, ypač vaikai, o ponios vien aukštais apsikarsciusios su geriausiu makiažu ir sukuasenom
@Tadas šiaip tai 99% Ukrainiečiu kalba rusiškai, o just toliau tikėkite savo propaganda. Nes ukrainiečiai ir rusai visad buvo broliai. Tik kai prasidėjo karas kai kurie naciai is principo kalba ukrainietiškai ir nepripažįsta rusu kalbos
@V Tesi " nacis", nes čia gyveni.
Bet būstų jau nebėra, o
Bet būstų jau nebėra, o
valdžia, kiek žinau, juos užkrauna rūpintis atvežusiems gyventojams. Gal konteinerinius namus valdžia vėl pirks žiemai, bus vėl milžiniška afera
Mūsų šalis per maža tokiam antplūdžiui.
Prie gero neprives
Į viršų