Rašyti komentarą...
O dėl rūkymo. Niekas jiems cigarečių į burnas nekiša.Visi jie žino apie rūkymo žąlą,bet seka vieni kitų pavyzdžiu. Ir ką jiems padaryti. Pasiunčia darbuotojas ant trijų raidžių. Na ką ir belieka - ar eiti kur siunčia, ar likti savo vietoj.Negi vaikui už tai neduosi valgyti, ar neįleisi namo.
Jums patarčiau dėl to vaistų negert ir taip neraminti savo širdelės. Geriau ten įsidarbinti, o jei ne tai paglobokit nors kelis 14- metčius per vasarėlę. Tuomet manau tikrai teks ne vieną buteliuką vaistukų ištuštinti. Galima tuomet pasistengti ir jiems įdomybįų pasiųlyti kiek tik jūsų jėgos leistų. Va, tuomet ir darbuotojas galėtumėt į tikrą auklėjimo kelią atvesti. Piktintis nėra ko. Dirba ten jos ir stengiasi ir mokslus baigę. Gal iš šalies tik kitaip atrodo.
Jums rašau ne savo požiūrį. Pasakoju koks gyvenimas vaikų namuose. Gal ta šobla ir niekam nereikalinga, bet kur ją dėti? Tai nepilnamečiai ir jiems įstatymo tvarka viskas priklauso.Nesakau, kad atvažiuoja prabangios mašinos naktim bet mergaitės nuo 14 metų dažnai pabėga naktim sakydamos, kad pas drauges gimtadienius šventė, ar šiaip laiką praleido. Tuomet reikia privačių seklių. Sudominti? Ar joms gali būti kas įdomiau už galimybę praleisti naktis naktiniuose klubuose?Jos ieško naujų draugų bei pramogų.Pas ūkininkus darbas manau būtų puiki gyvenimo mokykla. Bet kas su jais terliosis? Personalas jų neišnaudoja. Atvirkščiai jie sako ; "Gaunat algą ir privalot dirbti"Jie nukenčia tarpusavio konfliktuose kaip ir šį kartą.O ką daryti kad tas mušeika nevaldomas, nesustabdomasir labai stiprus.
Cia reikia ziureti i fakta, o ne mokyti kaip kas turi vaikus aukleti. Primustas vaikas vaiku namuose, kuriu pedagogai zino, kas kur ir kaip? Pirmiausia jie ir turi atsakyti. O tokie pedagogai, kurie aiskina kad sunkiai auklejami vaikai gali daryti ka nori, neverti pedagogo vardo, isvis jies reiketu atimti teise dirbti su vaikais. Pvz.: vaiko, gyvenancio seimoje, tevas, sitaip primuses vaika, netektu teises auginti savo vaika, kuris(vaikas) po to atsidurtu vaiku namuose, o ten jau gali vaika musti kiek nori ir kas nori, nes jis(vaikas) vaiku namuose pasidaro turntis auklejimo problemu, ir uz tai jau niekas neatsako(nes ji namuose muse tevas). Pagal musu istatymus vargsai musu vaikai lieka, papuola nuo vilko ant meskos... Tuo labjau, jei tai meskai seimos istatymai negalioja. Vaiku namuose priziuretojai(pedagogai) elgiasi su vaikais kaip kalejime su kaliniais. Taigi siulyciau siems pedagogams pasipraktikuoti kalejime, nes kaliniai ne tokie pazeidziami kaip mazameciai vaikai.
Gerb.Calendula,atleiskite,bet kai vaiknamiuose 2-4 nakties 13
-15 metės išvažiuoja ir grįžta 6-7 ryto,ką ne kartą žmonės rašė forumuose,tai gal nekreipkime jokio dėmesio ir dar užrašykime tiesiai - "Viešnamis"?
Pavyzdžiui Tauyragės vaikų namuose vienu momentu buvo 50 globotinių ir gerokai virš 50"burnyčių" aptarnaujančio personalo.Tai kam jų tokia šobla reikalinga?
Kam tada tos "vaikų teisių specialistės" sėdi? Šiknas auginti ir kontingentą iškrypėliams rinkti?
Kas liečia darbą pas ūkininkus,kas Jums naujiena(tik kitaip vadinasi tas darbas,berods laikinoji globa), tai aš Jums pritariu,tik va už tą darbą gauna ne vaikas,o ūkininkas po 500 litų iš valdžios...,matyt nubyrant vaikų gynėjoms.
Tada man pasakykite kuom tai skiriasi nuo vergovės?
Kas liečia rūkymą,tai suaugusiems daugelyje vietų negalima o vaukučiams nuo 8-9 metų prašom į sveikatą...
Žinot man kaip trijų vaikų tėvui keistokas Jūsų požiūris.
Mano draugas dirbo automobilių aikštelėje prie Tauragės "vaiknamio" tai po jo pasakojimų man norisi susirinkti likusius du savo vaikus(vienas jau vedęs)ir bėgti iš to pedofilų krašto.
Pas mano sūnų ateidavo vaikų namų auklėtiniai tai po jų pasakojimų apie gyvenimą toje įstaigoje žmona verkdavo o aš gerdavau vaistus nuo širdies.
Įdomiausia kad jie bandydavo skūstis nenorėdami patirti tą košmarą o Tauragės vaikų teisių kompani,juos terorizuodavo grasindama išvežti"į koloniją"jei šie kam skūsis.
Valstybė švaisto milijonus vaikų teisių"gynėjoms","vaiknamiams",o jų prižiūrėti,užsiimti jais,skirti psichologus neranda laiko.Ne pasakėles sekti reikia o rasti užsiėmimus kurie sudomintų vaikus.Rasti kad ir ūkininkus,kurie vietoje mokėjimo kaimo bomžams mokėtų piningus vaikams už darbą ūkyje,pagal jų jėgas.
O kad toikių vaikų atsirastų daug tai garantuoju,teko ne vieno nuomonę išgirsti.Juk pas mus ne vien važiuojančios į užsienį"pailsėti" būsimos"palydovės"ir vagys auga?
Yra daug nuoširdžių ir gerų vaikų kurie nuo tėvų atimami vien dėl to kad motina su tėvu neteko darbo ir pasuinkėjo jų materialinė padėtis,vietoje to kad tą 1500 lt.kuris skiriamas mėnesiui vaiko(ir didžiulės gvardijos"pagalbininkų") išlaikymo vaiknamyje,impotentiškos vaikų teisių tarnybos"specialisčių"išlaikymui,skirti vargstantiems už vergišką pašalpą, to vaikelio tėvams kaip laikiną paramą sunkmečiu.Ar Jums ne taip atrodo?
Gerb. tėveli,kaip galima uždrausti vaikų namų paauglėms,jeigu jos užsispirs pabėgti su prabangiais ar sudėvėtais automobiliais? Juk visos jos turi telefonus, kurįų pagalba užmezga pažintis.Užrakinsi duris- išlips per langą.Auklėjamos pasakėlės jokios naudos neduoda. Tas pats su rūkymu, keiksmažodžiais ir t.t.Negirdėtas dalykas- vaikų namų auklėtiniai- vasarą dirba pas ūkininkus. O kad taip būtų. Ale jų nelaikytų. Tinginiai. Ot kad jie atostogauti skrenda į Italiją, Belgiją, Palangą, ar dar kitur - tai tiesa.
Žiauriai tau sužalojo psichiką jaunystėje.matyt iš tų esi kurie eiuna į policiją dirbti kad galėtų spardyti jų vaikystės skriaudėjus.
Apsurdiškų įstatymų leidėjams
Apsurdiškų įstatymų leidėjams
Visi cypia kad mūsų įstatymai turi būti kaip išsivysčiusių Vakarų valstybių,tačiau pas mus priimami tik apsurdiški variantai.Kodėl visi tyli kad už sunkius nusikaltimus civilizuotoje Anglijoje BAUDŽIAMA NUO 10-IES METŲ!!!Pažiūrėkite ką leidžia pas mus rodyti per televizijas,ir kaip tyli tos amorfinės ir atsiėdusios vaikų "gynėjos".
Tokias auklėtojas drėbti lauk iš vaikų namų kartu su vedėjomis.Teko ne kartą matyti kai prie mūsų miestelio globos namų atvykstra naktimis prabangūs automobiliai ir į juos sėda jaunos globotinės o jas parveža paryčiui.Mažamečiai globotiniai rūko tiesiog po auklėtojų langais ir nulis dėmesio.Teko girdėti kad globos namų personalas renka po 100 litų kas mėnesį mokestį vietinės vaikų teisių tarnybos vadei(matyt už kontingento papildymą).O kas žmogus kovojantis su valdžios mafija padaromas "durniumi"tai Lietuvoje ne naujiena.Taigi pas mus liko visi rusų laikų psichūškių "gestapininkai"kankinę vaistais ,tuometinei valdžiai neįtikusius,o mūsų nusikalstama ir nebaudžiama policija taip pat yra atidirbusi žmoniųš terorizavimo metodus,kurių net nufilmuotų patalpinau"Youtubėje"ir už ką policininkai nebaudžiami.mano trys vaikai taip pat kentėjo nuo musikalstamos teisėsaugos ir net 4-ių metukų mergaitė,tačiau pas mus uniformuotų banditų niekas nebaudžia,tik paprastus gatvės chuliganėlius.Mano mažamečius vaikus tauragės prokurorai net raštu atsisakė ginti,o vioetinės vaikų gynėjos manau turėtų kalėjime sėdėti u patyčias iš vaikų ir jų tėvų,o ne lašinius auginti sukant stovyklų ir vaikų biznelius ,įdarbinant juos vasarai pas ūkininkus.Kokioje Valstybėje tai įmanoma?
Užuojauta šio vaikučio Tėvui,ir stiprybės jam.
Niekaip nesuprantu ką padarytų policija. Kai ji buvo kviečiama, tai jau įvykis jau buvo įvykęs. O rezultatai aiškūs ir vėliau. Mušeika berods 12 metų. Į kokią areštinę jį vežti.? Ogi niekur.Ar policija turi kokius auklėjimo namus? Ar jie gali tokį paaugliuką perauklėti?Nėra tokio įstatymo, kuriuo remiantis policija jį baustų.Berods policijoje yra nepinamečių vaikų reikalų inspektorė. Tai ją reikia kviesti. Ji turi dėti visas pastangas
tokius perauklėti. Bet tai tikrai tuščias reikalas


Į viršų