Rašyti komentarą...
ACiu uz pastaba. Tekste yra taip: "semegenu zieves uzdegimas , REGIS, ir yra meningitas". Taigi, teiginys su islyga :) Bet vietiek dekui.
Šitas kedodetektyvas konservatoriams buvo patogi širma kai kam pridengti, kai ką pašalinti, kai ką spustelėti. Per kedofilijos dūmų uždangą tautiečiai nelabai beįžiūrėjo kas dedsi Lietuvos ekonomikoje ir finansuose per patį ekonominės krizės įkarštį. Tai buvo proga atsikratyti " svetimųjų" paskirtu generaliniu prokuroru, kuris, jeigu ne ši istorija, galimai būtų savo kėdėje sėdėjęs iki kadencijos pabaigos, jo pavaduotojais. Užtat pro pirštus žiūrėjo, kaip kai kurie jų partiečiai - Stoma, Uoka ir pan. ragina nevykdyti teismo sprendimo, kitokiais populistiniais būdais kompromituoja savo partiją
Uzkalnis vis reklamuosi, kad i Lietuva nori grizti, bet jis niekam nesako ka darys su Didziosios Britanijos pasu. Su dviem pasais - matyt geriau Anglijoje nei Lietuvoje.
Ponas Šarūnai, meningitas ne smegenų žievės, o smegenų dangalų uždegimas.
pas Raca ir balse pas Navicki pasirodė Uškalnio pejaras:)Labai gudru:D
Užkalnis pigiai užsidirbinėja. rašo būdamas Londone ir lygindamas jo gyvenimą su mūsų. tskant ,,gliadia yz Londoną' Buvo tokia laida per radiją rusiškai anais laikais..
sh ant sakiu betkas gali iskelt, bet britai ner durni, sh i aukstumas nekelia.
Ar tik nebus tas Užkalnis koks žydrųjų klano lyderis spaudoje, kad toks neaiškios orientacijos metroseksualas, kaip Šarunas Navickas tokius susižavėjimus viešai reiškia?

Ko gero, greit sulauksime liaupsių storaveidžiui bybysį pupuliui ir iš kokio Mantuko Petruškevičiaus ar Ruslano Kirilkino?

Vien tik tradicinės pakraipos Račas iškart suprato, kas per žydrasis fruktas tas Užpakalnis ir ko iš jo galima tikėtis.
o Uzkalnis sako, kad jam mano straipsnis labai patiko :) nesinervuokite !
Tau navicki iku Uzkalnio kaip tam padarui iki debesu....
Į viršų