Siūloma atsisakyti privalomų COVID-19 testų kompensavimo

Daugėjant susirgimų COVID–19, valstybė gali nebekompensuoti savanoriškai apsisprendusių nesiskiepyti darbuotojų testų, už juos turėtų mokėti darbdaviai arba darbuotojai, sako socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė.

„Jeigu situacija nesikeičia ir vakcinavimo tempai nespartėja ir yra dar pakankamai nemažas nepasiskiepijusių darbuotojų skaičius tam tikrose veiklos srityse, ar neturėtų testavimo privalomumo ir kaštų pasiimti darbuotojai arba darbdaviai“, – ketvirtadienį Žinių radijui sakė ministrė.

Šiuo metu šiuos testus kompensuoja valstybė.

Premjerė Ingrida Šimonytė trečiadienį taip pat teigė, kad svarstoma galimybė, jog už darbuotojų testus dėl COVID-19 galėtų mokėti darbdaviai.

„Matyt, kad turėsime grįžti prie klausimo, kiek dar biudžetas turi mokėti už testus, t. y. mokesčių mokėtojai, o kiek jau reikėtų, kad atsakomybes prisiimtų ir darbdavys“, – trečiadienį per Vyriausybės posėdį kalbėjo I. Šimonytė. 

Privalomas gamybos įmonių darbuotojų, kurie nėra persirgę koronavirusu ar  nepasiskiepiję, testavimas kas 7–10 dienų įsigaliojo rugsėjo viduryje.


Rašyti komentarą...
o
oho
2021-09-23 09:59:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasakykit nuo kada nebereikės mokėti mokesčių..
Atsakyti
0

!
!
2021-09-23 09:58:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
taip imigrantams viskas nemokamai ,o saviems zmonems viska apmokestins ar ne graudu migrantai viskuom naudojasi uz dikuti dar pinigu gauna per men kazkiek euru maudosi per diena keturis kartus,o kas sumoka uz tai KA ! savus zmones uzdarykite i kalejimus viska atimkite jei nesiskiepija,o migrantams i uzpakali be muilo liskite
Atsakyti
-1

V
Vdhjk
2021-09-23 09:53:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
O biudzetas, tai ne zmoniu sunesti pinigai,? Navickiene, ateis ir tavo atsiskaitymo diena.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (31)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų