Rašyti komentarą...
Lazutka ligiuojasi į šalis, kurių pragyvenimo lygis ženkliai skiriasi. Laikas įvertinti situaciją Lietuvoje, o tada galvoti, kas mums tinka ir ne. Pas mus infliacija didžiausia Europoje.
@Lietuva kol kas infaliacija, o paskui bus Linkėjimai nuo Putino raketomis.
Vyras dirba iš namų, kodėl jis turi imti 2 mėnesius privalomai. Mama žindo kūdikį. Palikite spręsti šeimai, kaip dėliotis savo gyvenimą, tai pažeidžia žmogaus teisę pasirinkti, varžo socialinį gyvenimą.
mama dirbanti atsakingą darbą
mama dirbanti atsakingą darbą
Na tas palyginimas nekorektiškas. Mano darbas yra atsakingas uz žmogaus gyvybę. Tas palyginimas su kasininke nelabai tinkamas. Jei uždirbu daugiau, mokesčių sumoku daugiau, o yra Sodros riba, po kurios už vaiką negaunu sumokėtų mokesčių. Gal tada ir mokesčius turiu mokėti iki tos ribos. Kažkas dirba 2 etatų krūviu, budi naktimis, aukoja savo sveikatą, o turi gauti tiek,kiek kasininkė? Taip palaikote darbo žmones? Tai gal ir mokesčius mokėkime vienodai, nepriklausomai nuo pajamų, kiek kasininkė sumoka, tiek sumokės ir specialistė, bus lygybė, nes vaikai vienodi? Kodėl mokesčiai nevienodi, skaičiuojami nuo visų pajamų, net viršijus Sodros numatytą ribą?
@mama dirbanti atsakingą darbą yra ir daugiau itin sunkių ir mažai apmokamų darbų. Slaugos darbas senuką tampyt. kur moterys paskui gyvena su nusileidusiom gimdom ir patemptom nugarom. taip kad kiekvienam savo užpakalis brangus, bet mesija nesi ir nebūsi.
Jau ponas nuseno ir visai į marazmus nuėjo. Pagal jį kadangi moterys gimdo vaikus tai tik moterys ir turi įmokas mokėti, jis matai vyras tai jau nebereikia įmokų mokėti. O visą gyvenimą mokamos todėl, kad ir taip tis išmokos Sodrai nuostolingos. O kas dėl draudimo tai ir gal ir pensijai drausti nereikia, juk taip pat joks čia netikėtas dalykas :D
Ir lyginti kasininkę su daugiau uždirbančia mama ar visiškai niekada nedirbančia mama labai ciniška, po vaiko priežiūros išmokų jų pajamos nesusilygins ir teks išlaikyti iš gaunamų atlyginimų.
Turbūt ponas Lazutka su šiuo siūlymu padarys, kad ir Lietuvuje būtų darželiai nuo 6 mėn. ar ankščiau nes kitaip koks tikslas lyginti.
Neturetu taip buti ,kas dirba tas gauna.Priklauso nuo Algos ir kur visai nedirbusios Mamos?Ar Vyras seimos narys?
Ar yra mamu nedirbanciu?Ir pagimdo vaikus 2-3 Vaikus.Ir gauna motinystes ismokas?
Globos įstaigose senukams paskutinęs išmokas, pašalpas. Senelių nusiima adminstracija suklastojant popierius.
Mamukas nesąmones rašo - kas turi 45 metų darbo stažą ir visą darbo laiką Sodrai mokėjo didžiules įmokas Sodrai, kad gautų kuo didesnę pensiją, turi ir gauti daug didesnę pensiją už tą, kuris už minimumą dirbdamas tuos pačius 45 metus, mokėjo Sodrai labai jau menkas įmokas. Taip visame pasaulyje yra, kad skatinti žmones dirbti ilgiau ir mokėti didesnes įmokas. Dabar dalis žmonių nenori dirbti ir mokėti Sodrai įmokų, bet pensiją gauti didelę.
Tokia pat neteisinga sistema ir pensininkams. Nuo birželio mokama padidinta pensiją, vidutiniškai 30eu. infliacijos padariniams švelninti. O ką reiškia vidutinis, tai kas gaudavo 1000eu didėjo ryškiai daugiau, o kas gaudavo 400-500eu perpus mažiau. Ir šiuo atveju reikia mokėti fiksuotą sumą visiems vienodai ir tai būtų teisinga.
@Mamukas DABAR LABAI TEISINGJJA.Mano stazas 50m. turiu gauti daugiau uz ta kurio stazas 15m.@JONAS Tu turi gauti mažiau, už tą, kurio stažas 15m nes tu esi tupas besmegenis
@JONAS jūsų stažas greit bus grabas. nes žmogus neturi dviejų sveikatų, dviejų gyvenimų.
@Mamukas . Na jo, mokesciai, kainos tai nesirenka kuris daugiau ar maziau gauna, visiems kyla vienodai, tai ir didint fiksuotai kazkaip
@Mamukas PABRANGO VISKAS, O TU PAVYDI UBAGUI 30 EURŲ. KAIP RODO KARO PPATIRTIS, DEGA VISKAS: IR KALĖDINĖS EGLUTĖS, IR PREKYBCENTRIAI, IR ŽMONĖS.
aha tik turčiai turės vaikų, o kokie turčiu vaikai mes ir patys žinome. gėda tokiai gerovės valstybei. nors tai i koncentracijos stovykla panašiau.
@mindė Tai aš dviejuose darbuose po 11 val į parą dirbu ir opapa gausiu tiek pat kiek ponia kuri nematė reikalo vargt ,tikrai super teisinga.Lazutkai visai kuku maku.
@Rima o kam tu dirbi 11 val. o ne 8 val.? gal tau kuku maku? matyt, kad algutę gautum? bet vaikai visų vienodi. Lazutka teisus. ši sistema yra rūšiuojanti žmones. ir todėl diskriminacinė. primenu, kad 19 a. moterys ir vaikai dirbo anglių kasyklojse... ir tai buvo normalu.
@mindė Tu mažiau š .. malk ,o gal pabandyk dirbt vietoj to,kad rašinėtum.Uždirba ne tik ,,turčiai,,bet ir tie kas dirba neskaičiuodami laiko.
Į viršų