Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Grynai siugzdiene…
Rusų kalbą mažinkit mokyklose.
Jau senai laikas, bet vis tempiama guma , kodėl.
Kamn naudinga?
Jau senai laikas, bet vis tempiama guma , kodėl.
Kamn naudinga?
Dabar vaikai bus vežiojami i mokyklas - 2 valandos kelio pirmyn, dvi - atgal. Kiek laiko atsiras papildomam tobulinimuisi autobuse! Ta Landsbergio kūma apie realu Lietuvos gyvenimą ne Vilniuje NIEKO NERAUKIA. Tipiska sovietine propagandiste.
@Joooo
o ką siūlote? jungtines klases? ir žemiau plintuso valstybinius egzaminus iš tų jungtinių? ty - užkirsti vaikui kelią į betkokį geresnį išsilavinimą, geriau apmokamą darbą??
@Joooo
Kur Lietuvoj toks atstumas, kad dvi valandas iki mokyklos reikia važiuoti? Ar iš Kauno rajono į Klaipėdos miesto mokyklas vešit? Eilinis psichavimo epizodas, nesuvokiant nieko, o tik isterikavimas
Šiugždinienė apie pokyčius mokyklose: nebeliks to, kas buvo tapę „norma“, žada „reabilituoti“ matematiką