Rašyti komentarą...
Dulkys ir kariuomienę išgarintų jei kas jį prileistų - suoptimizuotų iki vieno karo vado.
Santaroij 10 val ryte gydytojo jau nerasi jie jau privacioj klinikoij....taip ir su mokitojajs darom 10 val mokina poto palieka mokinius sau kaip ir medikai pacientus ir i privacia mokykla o nesugebat apsimoket bukutit be moksliai ir bedanciai be sveikatos
@Ka jie ten dirba gal po naktinio budejimo išeina. Gydytojai turi grafiką, dirba ir naktimis, turi teisę išeit 10 ryto po parinio budėjimo. Mokytojai neturi naktinių budėjimų, ponia.
pasidarė tarp gydytojų baisi praktika kaip pas bomžus pprie alaus bačkos --nedirbdami nori gauti gerus atliginimus be jokios atsakomybės-- šaukia gydytojai nes neuždibame - pažiūrėkite kiek laiko dirba gyditojas tik3- 4 val. ir nori oriai gyventi --- dirbkite normaliai kaip seniau ir tikrai oriai gyvensite ir pilis pasistatysite ir po pasauly pavažinėsite dirbkite o ligonis tikrai atsidėkos
Šeimos gydytojai tikrai neturi didelio krūvio, o kai kurie įsigudrina poilsiauti darbo metu...
@Andrius gal iš medžio ant galvos nukritai,pažiūrėk kiek per dieną žmonių priima,o po darbo dar receptus rašo.
O tas optimizatorius dulkys toliau optimizuoja? Siaurapročių vyriausybė.
Tik šudo malimas ,kad trusta specialistų Reikia apmokėti busimam specialistui studijas bei mokėti stipendiją kad pragyventu su sąlyga ,kad baigęs studijas atidirbs pvz.5 metus.
@Taigi Ir esminis dalykas - patraukti sveikatos apsaugos lėšas nuo privataus verslo ir naudoti tik valstybinėse įstaigose.
@jo tai ligonių kasos moka tokiais pat įkainiais tiek privačiam tiek valstybiniam
Iš kur pasipylė tiek sergančiųjų? Kodėl nukeliamas klausimas dėl žmonių sergamumo,gal šį reikalą reikėtų spręsti kompleksiškai? Viską krauti ant sveikatos apsaugos pečių manau neteisinga. Apžvelkime maisto produktų kokybę,pažvelkime į Lietuvos verslininkus kurie jau nužmogėjo,kur pažvelgsi visur dvokiančios kiaurymės,pradedant korupcija baigiant dvasine degradacija,blogiausia tai kad visame šitame mėšle dalyvaujame mes eiliniai Lietuvos piliečiai,kodėl nekeliame reikiamu lygmeniu klausimus susijusius su šitais dvokiančiais reiškiniais.išsprendę šias problemas pagerės ir žmonijos sveikatingumas,tad mielieji viską pradėkime nuo savęs.
Žiūrėk Adamkienė kiek metų negalėjo į dausas patraukti.....
Kokios Simonytes šik....i jie aria, tusti koridoriai, tuscios ligonines, tik eiles visur po 3-4 men nes sitie iprate skustis ir kava gerti, kiek kur nueini visur tuscia tik ju dejones kokie pavarge ir kaip jie dirba. Musu mokesciai skirti ju kavai darbo metu o ne gydimui.
Prie ruskio baigi mediciną , atidirbi gydytoju tris metus pagal paskyrimą ir gali dirbti kur nori. Dabar baigi ir rezidentūra nuo 3iki 6 metų. Tiek metų dirbi už minimumą, arba už dyką, jeigu neturėjai stogo ir negavai valstybinės rezidentūros. Rezidentų praktiškai nemoko, o tik siuntinėja kamšyti skyles. Jie dirba ir slaugytojais, med seselės, dirba šventinėmis dienomis, naktimis. Nėra ko stebėtis, kad medikai spjauna ir išvažiuoja

Skaitomiausios naujienos
Į viršų