Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Jėziau,koks veiduks,ojojoj,leliukas, tai avis vilko kaily
nereikia pataikaut skverneliui
nereikia pataikaut skverneliui
Galetu ponia jau siek tiek ir pasitikejima pradet rodyt. Ji yra viena is nedaugelio saziningu seimo nariu ir tikrai zmones ja noretu matyti tokiam poste. Per debatus ji prasitare, kad jos senelis pasirodo verciamas ir nenoredamas okupantams vartus atidarinejo. Suprask, jos genuose kovotojos nera, labiau linkusi prisitaikyti prie situacijos ir tyliai priesintis. Visgi, reikia prisiimt zmoniu suteikta atsakomybe, nes vest seimo posedzius tikrai galetu.
@nereikia pataikaut skverneliui tikrai nenoretu kalbek uz save
@nereikia pataikaut skverneliui kokie žmonės..mes ne
@rašyk už save skvernelio
@nereikia pataikaut skverneliui Tikrai žmones nenori šios veikejos matyti tokiose pareigose.
gal visus saldainius suryja ,gi uzsisake ten uz tukstancius.....
fizionomija kaip ,ai nesakysiu
fizionomija kaip ,ai nesakysiu
@nu tai pastoviai vaišina seime saldainiais,gi rodė..bet čia iš pasiutimo,nervų,neapykantos,išsityčiojimo,pagiežos ėda ir storėja.
jokių postų nenori, nes dirbti nemoka, tik liežuviu malti.
@Žemaitaitis Sprendi pagal save?
Kiaulės būna mėsinės, bekonai, lašininės, veislinės ir dekoratyvinės. Šita Karbauskio nupenėta padla priskiriama prie lašininių. Aplamai šitą kalę - intrigantę reikia kepti ant laužo. Ne veltui jos fizionomija kaip N.Krupskajos.
@Vasileuskas gal, kad taip negražiai prasivardžiuoji
Seimo pirmininką deleguoja antra pagal mandatų skaičių partija. Jei ne Širinskienė ir ne Žemaitaitis, tuomet Skardžius. Konservai tokio smūgio neišgyventų. Išsilakstytų dar prieš pirmąjį Seimo posėdį. Pagal Konstituciją Seimas laikomas išrinktu, kai yra išrinkta ne mažiau kaip 3/5 Seimo narių.
chaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
chaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
@Labai gerai chaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
geriau Fursas ar 4 kartus teistas
geriau Fursas ar 4 kartus teistas
@Labai gerai skardžius nominuotas kaip perbėgėlis iš visų partijų seime..jei jis būtų seimo pirmininaks,tai pabėgtų visi iš posėdžių ,neliktų nei tavo 3/5
@Labai gerai neissilakstytu gali nesidziaugt tu tur but tokio smugio neisgyventum jei neisrinktu ko nors is raudonuju atsidurtum psichuskej
moka anglų kalbą ..
skverneliui širinskienė ir tiek, matosi, kad skvernelis asmeniškai su aušriečiais susitarė prieš valstiečius. Ar negėda tokiai "teisingai" poniai būti vienoje partijoje su bradausku?
Foto,arba Gal iskarto i prezidentes ??
Foto,arba Gal iskarto i prezidentes ??
Neatlaikys Lietuva 4 metus tokio vaizdo. !
@Foto,arba Gal iskarto i prezidentes ?? ne pagal išvaizdą, o pagal protą vertinsim
vajetau,atsirado pirmininkė rožių daržel
vajetau,atsirado pirmininkė rožių daržel
oi kokia išsižipojusi,oi oi nenori mat...Skvernelis ne toks kvailas,kad eitų į tokį postą...o ko jau neori postų remygutis,bijo ko,netvirtins Prezidentas...

Skaitomiausios naujienos




Į viršų