Sinoptikas: yra 3 geros žinios savaitgaliui

Penktadienį į dangų vienas po kito kilo lietaus debesys. Šį vakarą visi – ir lietaus, ir ne lietaus debesys greitai tirps, lyti nustos, atsivers dideli pragiedrėjimai, sako sinoptikai.

Šeštadienio rytas bus šviesus, vėliau dangų aptrauks nelabai stori debesys, vietomis negausiai palis.

Dėl to, kad danguje išsisklaidys debesys, oras galės atvėsti smarkiau. Paryčiais vyraus 6–8 laipsniai šilumos, vakarinėje Žemaitijos dalyje bus apie 5–6 laipsnius, bet šalnų nenumatoma. Dieną šiaurės vėjas leis orui įšilti iki 15–17, prie jūros 12–13 laipsnių šilumos.

„Kitaip tariant, bus sausiau, bet ne šilčiau. Šį vakarą vietomis palis, bet greitai liausis, dangus giedrės, galimas rūkas. Šeštadienį dangų pridengs nestori debesys, vietomis negausiai palis. Naktį atvės iki 6–8, dieną šils iki 15–17 laipsnių, šalies vakaruose bus vėsiau“, – sakė sinoptikas Naglis Šulija.

Sekmadienį – dar gražiau: vakare trumpai palis tik kai kur, dieną lietaus tikimybė menka, patys orai bus šviesūs. Naktį vėl vyraus 6–8 laipsniai, dieną šils iki 16–18. Pirmadienį numatomi menkai debesuoti, dieną saulėti orai. Naktį vyraus 5–7, dieną 17–19 laipsnių šilumos.

Ką gi, orai keičiasi. Pirmoji gera žinia yra ta, kad lis vis mažiau, o dienomis bus vis daugiau saulės, antroji gera žinia – įmirkę laukai pradžius. O trečia geroji žinia – orai bus truputį šiltesni, bet tik dienomis. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų