REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
31
Šimtai studentų universitetuose įsitraukė į išskirtinę „EY kelionę 2024”
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Karjera tarptautinėje organizacijoje gali prasidėti nuo geltono autobuso. Ką tik universitetų studentus Vilniuje ir Kaune aplankiusi globaliam tinklui priklausanti profesinių paslaugų bendrovė EY buvo maloniai nustebinta, kiek daug jaunimo domisi savo karjera ir jau nuo pirmųjų studijų metų ieško praktikos bei darbo galimybių.

31

Karjera tarptautinėje organizacijoje gali prasidėti nuo geltono autobuso. Ką tik universitetų studentus Vilniuje ir Kaune aplankiusi globaliam tinklui priklausanti profesinių paslaugų bendrovė EY buvo maloniai nustebinta, kiek daug jaunimo domisi savo karjera ir jau nuo pirmųjų studijų metų ieško praktikos bei darbo galimybių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EY komanda, Lietuvoje vienijanti daugiau kaip 450 darbuotojų, o Baltijos šalyse – daugiau nei  850, pirmą kartą išsiruošė į „EY kelionę 2024“, kuri sudomino daugybę studentų. Į svečius pas tris Vilniaus ir tris Kauno universitetus bendrovė vyko geltonu autobusu, paruošusi daug įdomių veiklų ir siurprizų. Gyvai pabendrauti ir sužinoti daugiau apie organizacijos veiklą Lietuvoje ir užsienyje panoro virš 750 studentų.

REKLAMA

Sužinojo apie įspūdingas karjeros galimybes

„Labai gera bendrauti su jaunimu – visi jie smalsūs, bet ir turintys savo nuomonę, drąsūs klausti ir norintys išgirsti tikras istorijas. To ir vykome į universitetus – daugiau papasakoti apie savo organizaciją mūsų darbuotojų lūpomis, parodyti, ką dirba audito, mokesčių, verslo konsultavimo specialistai, ir tuo pačiu išgirsti, kuo gyvena studentai, kaip mato savo ateitį, apie kokią karjerą svajoja. Buvo labai įdomu ir vertinga“, – sako Asta Štreimikienė, viena iš „EY kelionės 2024“ organizatorių, bendrovės partnerė.

REKLAMA
REKLAMA

Pasak jos, studentai labiausiai norėjo gauti patarimų veržliam karjeros startui, sužinoti daugiau apie tarptautinės organizacijos kultūrą ir net išgirsti apie asmeninius EY komandos narių pomėgius.

Neformalioje atmosferoje pokalbiai mezgėsi natūraliai, netrūko nei smagių istorijų, nei vertingų įžvalgų.

„EY yra beveik 400 000 darbuotojų tinklas, veikiantis net 150-yje šalių. Tai užtikrina ne tik beribes augimo ir tobulėjimo galimybes organizacijoje, bet ir, apskritai, platesnį akiratį, greitą prieigą prie naujausių technologijų, darbą su industrijų lyderiais. Studentams visa tai buvo aktualu, dalis jau atėjo ir nemažai pasidomėję, klausinėjo apie konkrečias praktikos galimybes, darbo pasiūlymus“, – dalinasi A. Štreimikienė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Nors pačių kelionių tikslas nebuvo rinkti studentų CV, bet užmegzti ryšiai ateityje gali būti abipusiai vertingi. Iki šių metų rudens bendrovė EY Lietuvoje planuoja įdarbinti apie 30 naujų specialistų. Vis tik studentams pirmiausia rekomenduoja ateiti į apmokamą praktiką, iš arčiau pasimatuoti norimą darbą.

Kvietė į karjeros pasimatymus

Didžiausio dėmesio renginiai sulaukė iš ekonomiką, finansus ir verslą studijuojančių studentų. O daugiausiai susidomėjimo sukėlė greitieji karjeros pasimatymai – gyvi pokalbiai su įmonėje dirbančiais ekspertais. Anot pačių studentų, retai pasitaiko progų susitikti su EY profesionalais ir drąsiai jiems užduoti įvairių klausimų.

REKLAMA

„Mes  pamatėme, kad daugumai studentų svarbu ne tik aiškus karjeros kelias ar galimybės, bet  ir vertybės, ir laisvė, ir kūrybiškumas, ir net žinių derinimas su pramoga. Mes, kaip darbdavys, norime atliepti tokius poreikius ir pritraukti motyvuotus jaunus talentus. Aš ir mano kolegos esame įsitikinę, kad EY yra geriausia vieta tobulėti ir kartu kurti veiksmingesnį pasaulį, todėl esame patraukli organizacija žmonėms, kurie nori matyti aiškią savo darbo prasmę ir kuriamą vertę“, – dalijasi bendrovės partnerė Lietuvoje.

REKLAMA

EY surengtų „Kelionė 2024” renginių metu netrūko ir kitų pramogų – sukosi laimės ratas su prizais, vyko pilotiniai darbo pokalbiai, visi vaišinosi užkandžiais. Pirmą kartą surengti tokie susitikimai pasiteisino su kaupu, tad planuojami tęsti ir ateityje.

Nori tobulėti visą gyvenimą

Šios kelionės po universitetus, pasak A. Štreimikienės, tik dar labiau užtvirtino nuomonę, kad šiuolaikinis jaunimas nori ne tik prasmingų darbų, kūrybingų užduočių, bet ir siekia nuolat tobulėti, nebijo keistis, nori išlaikyti savo smalsumą.

„Susitikimai su studentais Vilniuje ir Kaune parodė, kaip pozityviai jaunimas vertina organizacijas, kurios yra lanksčios, suteikia vidinės karjeros galimybes, leidžia persikvalifikuoti ir pan. Maloniai nustebinome juos parodydami, kiek daug EY Lietuvoje ir visame pasaulyje investuoja į savo darbuotojus, jų kompetencijas ir žinias. Sparčiai besikeičiančiame pasaulyje, kur įsitvirtina dirbtinis intelektas, technologiniai įgūdžiai tampa kertiniai ir jų jaunimas siekia ypač atkakliai“, – pasakoja EY atstovė. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų