Rašyti komentarą...
Logiškai galvojant,valdžia privalėtų žinoti ko siekia,ar ,kad visi pasiskirstytų,ar,kad prasitestuotų,todėl manau,kad pasiskiepytų,tai koks gali būti galimybių pasas po testavimo tik atlikto.
Seimo rūmai apsėsti piktom dvasioms, jie nesupranta ką daro. Kas šeria milijardais tas ir isakinėja. Kuo dg "ligonių" tuo dg eur iš evrasajuzo.
Apie kokį pasą kalbama?! LT konstitucijoje minimas vienas dokumentas. Kur ji galima nupirkti?!
Taip, taip, tegul visur laisvai vaiksto sergantys pasiskiepije. O ne sveiki testuoti :D :D :D man atrodo sitai valdziai covidas smegenis paveike.
Skiepytiems galimybių pasas galioja du mėnesius,o su neigiamu testo atsakymu tik 48 valandas..Taip kad nebesvaik ,patarėja. Jeigu testo atsakymas neigiamas,reiškia, žmogus sveikas ir jokio viruso jis neplatina..
tokie patarėjos svaičiojimai yra protinio atsilikimo, o gal skiepų šalutinio poveikio įrodymas. Izraelyje ištirta, kad 55% viruso platintojų yra pilnai paskiepyti. Testas ir tik testas garantuoja, kad žmogus nėra viruso nešiotojas.
Šimonytė yra pilnai atsakinga už tokią ''protingą" komandą, nes pati ją išsirinko
@Faktas Ziurint ant kokios test papulsi. Dariausi du testus per tris dienas. Vienas parode antigens, o Kitas nieko. Viskas yra blefas ir testai ir skiepai. Tik nuo skiepu mirsta, invalidais lieka.
Kokius daunus isirinkom tokie ir sprendimai.
"SVARSTOMA" Cia straipsnis kad po truputi pripratint zmones. Keli tokie straipsniai jau ryt riaiskia istatyma. "MIRK!" kartot kasdien, po metu zmogus priims zudyne kaip norma. Prie to ir einama! Prastai suprogramuota robota šetonyte ant metalo!!!
Jus pasakykit simonytei kad didele dalis pasiskiepijusiu svarsto nesiskiepint 3 ir n-taji karta... Taip kad ji gali susikist ji i.... Ausi.
Į viršų