Rašyti komentarą...
Gaila, Vitalija, kad jūsų toks požiūris, jei premjerė gali kalbėti šlykščiausius žodžius, tai ko mes verti. Būtų protaujanti atsistatydintų ir paliktų mus ramybėje.
O konservatoriai nustebe,kad balsavo pries juos .Dar ne viskas palaukim seimo rinkimu ,Tai panašu I kolukio melzeja,sitaip drabstytis tokiais zodziais,kaip per TV laida 24 val:)
Pusprote siūlo i nato
Turėjo tėvus,kas ją auklejo?
Čia kaip vaikų darželyje smėlio dėžėje vaikučiai stengiasi pasirodyti, kuris daugiau moka :0
Viršūne,jeigu nuogybes demonstruojantis veijėhas yra valstybės kurėjas,tai kur mes gyvename.Džiunglėse ,ar mes jau esame tiktai Lietuvių Gentis
Intelektu ir kultūra šita boba šveiko mėgėja niekada nespindėjo. Gėda klausyti, kai perima savo patarėjo šurajev leksikoną. Jai reikia specialistų pagalbos, nes nusirito iki turgaus bobos lygio ir nesustoja.
Tikrai pasirodė ko verta Šimonytė su savo žargonu: tinkama dirbti Kalabybiškėse melžeja.
Patinka man Simonyte, gera premjere, puikiai suvarto visokius netikelius aplinka save. Gerai, kad ji nesicackina su visokiais pypt zmone aplink save, nes kiti per daug sau leidzia. Opozicija isvis kazkokia tragedija, ka jie isvis seime veikia, galetu is jo iseiti nedare cirku, 21a.visu tu davatkynu, sovietinio sh nereikia Lietuvos patriotams. Atsilikimas yra balsavimas ir palaikymas ne konservatoriu ar laisves partijos, visokie bomzaros balsuoja uz netikeliams tinkancia valdzia. Konservatoriai puikiai tvarkosi, o Simonyte butu puiki prezidente, sauni moteris ji yra, bent gedos Lietuvai nedaro, kaip visokie suskiai vatiniai seime, nuo kuriu pykina visus normalius zmones.
@Mylinti Lietuva Vaikiška branda, šališkas ribotumas, bukas naglumas, šiaudinis patriotizmas ir menkas EI (emocinis intelektas). Štai jūsų balsavimo agitacijos atributai.
Šurajevo kumelys nerimsta. Pavasaris, o koks tolkas iš jo?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų