Rašyti komentarą...
Saugokyte save.Sedekyte namie kuo labiau.Tik iseumyte vaustu ar maisto nusipirkti.Stenkites nekontaktuoti su kitais zmonemis.Esu izoliacijoje ir dabar sergu.Saugokime save ir kitus.Laikimes taistkliu ir bus gerai.
Puikus pastebėjimas ir pasiūlymas. Manau, kad ir Vytenis Andriukaitis tam pritartu...
Kodėl dar iki dabar teikiamos fizioterapijos paslaugos poliklinikose?! KOVAI SU KOVID - 19 NUKREIPKIME MEDIKUS IS PRIVACIU GYDYMO ĮSTAIGU!
Kodėl dar iki dabar teikiamos fizioterapijos paslaugos poliklinikose?! KOVAI SU KOVID - 19 NUKREIPKIME MEDIKUS IS PRIVACIU GYDYMO ĮSTAIGU!
Jau nebežino nieko,tai jei nėra tikslo,nes vistiek neaišku,tai ir netestuokite.Tegul bus kaip bus,kas išgyvens išgyvens,vistiek jums vienodai...Kritika buvo belekokia,o dabar jau betikslis testavimas...
Atlikite statistiškai patikimą populiacijos tyrimą - ir sužinosite.
parodyti,jei jie rodo,bet koki virusini susirgima.Tu gali buti persirges,bet rodys,kad sergi.
Testai parodo, kad ir Coca-Cola serga COVID-19.
Jeigu turite testa galite isbandyti namie
100% irodyta.
Gydymo, slaugos namuose plinta virusas, bet kas įneša? Žmogui prieš guldant į ligoninę yra atliekamas covid testas, o lovose gulintys slaugomi seneliai tai nevaikšto?
Nekontroliuojamas darbdavys - prichvatizatorius,slėpdamas ir spausdamas sergančius darbuotojus prisideda prie pandemijos plitimo . Jo LR teisme neįveikia silpnos ir valstybės neriamiamos(taip kaip partijos )profsąjungos. Per 30m neįveiktas ir diskriminavimas priimant darbuotojus darbui pagal lytį ir amžių, nes prichvatizatoriaus švogeris valdžioj. Reikia keisti rinkimų įstatymus.
Į viršų