Rašyti komentarą...
        
 
    Nuoroda nukopijuota
    × Pranešti klaidą                 
 
                                    Nesaukit ant jos, ji jau serga, ilgai netemps, ant ligoniu niekas nepyksta....
                    
    
  
                                    Žmonėms būtų geriau , jei niekuo neužsiimtumėt .
                    
    
  
                                    Žmūnėms daug geriau būtų , jei niekuo neužsiimtumėt .
                    
    
  
                                    ŠIMONYTĖ TURI ATSAKYTI UŽ JAUNOS MOKYTOJOS MIRTĮ, KURI MIRĖ PASKIEPYTA!!! ji turi dingti išvis iš Lietuvos su savo galimybių pasais!  
                    
    
  
                                    Žurnaliūgė Paulauskaitė jau kelintą kartą niekaip neišmoksta rašyti net antgalvių. Kur yra tie TRASKAI? Kas jai diplomą išrašė? Gal pati premjierė?
                    
    
  
                                    Liberalu sajudis ir seimo pirmininkas- koordinatorius, sasajos? 
                    
    
  
                                    muzike ir tiek su savo kvailais pasisakymais rie ko cia keliukas  jei tau dabar kas uzrasys ka tu darai su tauta ar patiks?oho kaip norejo nuverst Narkeviciu ,kad kotleta suvalge,o ji matai ka daro namelius sugalvojo nuomoti uz milijonus ir dar tik ji pati tai komisijai vadovautu
                    
    
  
                                    Tai papostringauk, kua jau jus užsiimate? jai tik pajudina ta širšių lizdą, tuajau, keliukai ir kotletai,keliukai ir kotletai menkniekis, prie jūsų aferas, kažin, ką panele(ponaitis)įdomu po potiereliu pas Popopidziu ką užkandžiavai, pica, makaronus ir prie tamstos namo pasiraicius kelnes brendį? 
                    
    
  
                                    Šimonikei ne kas , užtai reikia dirbti tautai, o ne sau pinigus krauti. Nusisukai nuo tautos, tai kam tą priesaiką priemei??? 
                    
    
   @Kostas
                 Va va, ta pati kuri nekrauna pinigėlių į savo kisenes. Ko gi brovesi prie to lovio. Aferiste be skrupulų. 
                    
    
  
                                    De8ilė
                    
    
   
  
  
  
  
  
 
Šimonytė sureagavo į kritiką valdantiesiems: jei užsiimtume kotletais ir keliukais, jos būtų mažiau