Rašyti komentarą...
Pritariu Šimonytės išsakytai minčiai.Taip ir turėtu būti demokratinėje šalyje.Blogiausia yra tai ,kad deklaruojame vieną o darome atvirkščiai? Vadovas kokios jis partijos bebūtų neturėtų pataikauti nei stambiem verslininkam nei partiniams interesams.Jis turi žiurėti tik tai ,kad nuo jo priimamu istatymų šalies ekonomikos rodiklis gerėtu. Tik iškila klausimas kaip toki istatymą sakysiu prastumti seime,nes dalis balsuos tik tada jei matys iš to istatymo naudos sau ar savo kolegom? Mano nuomonė jau senai tokia kad partijos yra atyvenusios savo laikmetį ir kol nepanaikinsime jų ir nesukursime kažko naujo gali laikui bėgant iššaukti labai nemalonius ivykius.Tas jau akivaizdžiai igauna pagreitį įvairiose valstybėse.Pritarčiau tik vienmandatėse rinkimuose kelsiantiems kandidatams Tada kiekvienas priimant seime istatymus vadovausis savo proteliu o ne kaip dabar kaip liepia partija..Vadovas niekada nebus geras visiems? Tam jis ir vadovas.
Tą patį jau sakė R.Karbauskis prieš keletą dienų, Šimonyte! Matyt, Nausėdai vėl netaip patarėjai patarė:))) Šiaip tai prezidentas jau turėjo laiko su savo darbo funkcijomis ir pats susipažinti!
Jei laimėtojas turi daugiau kaip 51% tai savaime aišku kad jis ir formuos vyriausybę. Jei partija "laimėjusi" rinkimus turi 20% seime tai vyriausybę turi formuoti koalicija kaip ir visame civilizuotame pasaulyje. Šimonytė ne tik jaučia meilę pederastijai bet ir su matematika nelabai draugauja?
KITAIP Į NAUJUS REITINGUS PAŽVELGUS ("D") Nieko nenorinčių keisti ir viskuo patenkintų Lietuvoje vis dar 12, 8 procentų. Už juos spręs kaimynai. Triukšminga kampaniją jau surengė, pasiėmęs jau neegzistuojančios partijos "gražintas" suspenduotas lėšas V.Uspaskich. ,,Teisėsauga" perspjovė pati save. Kauno savivaldybė skyrė didžiules sumas žiniasklaidai tam, kad užtikrintų "ryšį ir supratingumą". Gražiau skamba - a ne? Smurto prieš Baltarusijos taikius demonstrantus laikotarpiu kiek pritilo "valstietis" R.Karbauskis. Prarado punktą. Lenkų - rusų "sojūzas" irgi save paryškino "batios" šviesoje. Tikrai sau nepadėjo. Liberalai ir vėl politiniame pokeryje blefuoja. Tarpusavyje nesutaria, o parsiduoti brangiai vis tiek nori - ar kaip? Gal net pusė rinkėjų socdemus kartais painioja. "Dinozaurų" neskiria... Tie, kuriems "prie ruso buvo geriau" - skiria. Jie ir buvusių - nebuvusių visokių "pseudo" pasakas skaito. Kiek kainuoja "troliai"? - kas patikslins? Sunku net pasakyti ar rinkėjų dauguma nori vėl grįžti į "sojūzą" ar su ES trepsėti? Viskas mūsų rankose. Teks apsispręsti.
Ta kalė dar tikisi, kad konservai laimės rinkimus.
Jau Simonyte isijaute i premjero vaidmeni nebetveria kaip nori to posto ! Neduok dieve ...
Dar nisrinko ojau vadovauja
Dar neisrinko ojau vietas skirstoo
Kad ne kubilius su rasele šeniai butu valdzioje
O ooho kai užgiedojo .kad tik lakta gauti ant Seimo lentynos.... Galvok ir Balsuok bukas litiuvi....
Į viršų