Rašyti komentarą...
pati irgi atsistatydink! bei savo sutve kartu pasiimk! is vis nesuprantu kaip jus nebijote po gatve dar vaikscioti , nors speju su apsauga vaiksto pastoviai jie ten visi..
Amerikonai už jūrų marių skelbia sankcijas, net neįsigilinę į esamą situaciją Lietuvoje. Įdomu, ar daug amerikonų bent žino, kur ta Lietuva ir Belarusija yra.O sutarčių reikia laikytis, jų nutraukimas brangiai kainuotų.
Viskas,gana šito vaikų darželio!Cirko artistai ne seimūnai!Landsbergis tegu atlygina visą padarytą žalą valstybei ir sutvarko visą padarytą jovalą!


Kokia šimonytė tokie ir ministrai! Tai Dievo bausmė ne valdžia,tokių nesusitupėjusiu ministrų ,tai dar nebuvo!
@Uf kad Šimonytei lenga apsispręst.Už Landsbergio nugaros stovi visa landsbergija.
Jau jai ir jam po saule vietos nebus
Va čia tai proto bokštas, kaip nuspręs taip ir bus, bet pirma pasitars su seneliu
Neisivaizduoju kaip žmones tokia isrinkom. Priduoti y šrota iskeist y kazka. Baisu kai vakar isgirdau kaip ji kalba... Kai budelis.... Baisu koks tonas su kokiu pykciu ar agresija.... Jauciasi kad valdzuoj sėdi.....
@Pakart ką pats kalbėtume, jeigu tave visi pultų kaip šunys ir juodintų, šmeižtų.Neatsimenu, kad nors viena valdžia būtų buvusi gera. Įdomu kaip lietuviai reaguos į naują valdžią, šauks: "Valio, dabar tai pagyvensim,nedirbsim ir gerai iš pašalpų ir kompensacijų gyvensim".Ne viduramžiai, kad žmones kartų.Nedeekvatūs komentarai.
Ir ne vien tik Lietuvai nuostoliai didziausi ir visoms kaimyninems valstybems…(statyti tvora, nuostoliai del Kinijos)
@Antanas patys lietuviai savo maršais prieš Lukašenkos rėžimą, žalos nepadarė? Kodėl dabar visi tyli, kur dingo maršų organizatoriai? Rėkė, rašė dar nuo elektrinės statybos,dabar reikia ieškoti atpirkimo ožių.Kitų klaidos geriau matosi negu savos.
Reikia viska suskaiciuoti kiek jis nuostolio pridare Lietuvai, netik trasas, per siuos metus
baikit svaigti jis nei uz ka nepasitrauks ce viksta ,komedija,konservu ozio politika
Į viršų