Rašyti komentarą...
Visu Rusijos aligarhu, vyriausybes ir Caikos ir Misustinu ir Putino visu giminems, vaikams turi buti uzdrausta atvykti i ES, i Skandinavijos salis i JAV, gal but tuomet putino poziuris pasikeistu. Dabar tai tik putino pasityciojimas is Vakaru valstybiu.
@Natasha Natasha,
baik maivytis, lauzyti liežuvi. Tu - tokia Natasha, kaip aš - lietuvis, ar Zita is Mazeikiu, ar Apolionija Zizirskiene. Bet jei nepergalvosit, ir Kirkorovo neileisit - jis jus negailestingai nubaus Europos Teisme. Eikit, nafik, irgi politika suradot... Verciau prisiminkit, kaip jusu aktoriai, muzikantai, poetai masiskai puole i politika Sajudzio laikais!
Tau simonyte labai tinka kumelės šukuosena o polėkį mėgsta tokes kaip tu bet ta draugystė ne amžina issilakstys ta euro sąjunga pažiūrėsim kur jius vagys piderastai glausites būsite niekam nereikalingi ....
@Senmergė,, Cia komunistu KGB komentarai arba burlioku vaikaiciai kad taip raso o juos dar likusius i vagonus ir mesku serti
Siaip jau kumele meluoja kaip visada - be tikėjimo i šventąjį NATO ji daugiau nieko neturi. Nei draugu Vyshegrado šalyse, is kurių REALIOS pagalbos butų galima sulaukti, nei patriotu konservu remejuose, kurie Lietuva gintu. Ji jau dabar be jokių kliūčių Lietuva Putinui atiduotu.
@Trumpau Trumpiau,
gal ji ir atiduotu Lietuva, bet Putinas jos neimtu. :))) Kam? Kad jus, priesai-isdavikai vel pasidaugintumet iki 3,5 milijonu, kad puoseleti jusu lietuvybe, apginti ja Dvikalbyste, kad vel is jusu daryti savo Vitrina Vakarams, nevarzomai ileisti i savo rinkas? Norejot tapti ne Vitrina, o Vakarais - pirmyn!
@Grigorij Tau ko trūksta i savo mylima rodina pas Putiną sugrįžti? Noro ar pinigu? Galiu bilietą i Maskva nupirkti.
@Grigorij Anas čmo neturi netgi rodinos...
@Grigorij To Trumpiau,
rodinos tikrai neturiu, o turiu Tevyne TSRS (iskaitant visas jos respublikas) ir Gimtine LTSR. Kuo didžiuojuosi. Ir paskui jus i airijas "patriotiskai" issilakstyti nesiruosiu. Laimingo kelio, Čiuku čiuku traukinukas (c)!
@Grigorij Trumpiau,
verciau sau pirk One way ticket to the Blues. :)))
@Grigorij Va kazkas atspejo, kad cmoskinas neturi netgi tevynes. Uzkas kaip suni patvoryje.
@Trumpau O ka turime burlioko klausyti issigimelio zmogzudzio putkos taip mes Nato o burliokams toli iki tokio gyvenimo jie tik eda kartoska zarena kartoska varena
@Ats. Ats,
kadangi esat balvonai, savižudžiai, tai greitai ir "kartoškos" neturesit. Nes NATO šeriat, o savo Lietuvele sažuningai aukojat. Jusu paukstynai jau bankrutavo. O pries tai jusu kaimuose nesimate nei kiauliu, nei karviu. Pienas, pieno produktai is pieno milteliu. Tokia prosukcija RU nereikalinga. Mokinkis "okupanto" kalbos, kol ne velu!

O iki Putino, kuris cia greitai tvarka padarytu, skirtingai nuo Pakso - jums, kaip iki žvaigždžiu!
Rusija - didžiausias pajuokos objektas pasaulyje:

2021-02-08 Vokietija išsiuntė 1 rusų diplomatą
2021-02-08 Švedija išsiuntė 1 rusų diplomatą
2021-02-08 Lenkija išsiuntė 1 rusų diplomatą
2021-03-23 Bulgarija išsiuntė 2 rusų diplomatus
2021-03-31 Italija išsiunčia 2 rusų diplomatus
2021-04-15 JAV išsiunčia 10 rusų diplomatų
2021-04-15 Lenkija išsiunčia 3 rusų diplomatus
2021-04-18 Čekija išsiunčia 18 rusų diplomatų
2021-04-21 Slovakija išsiunčia 3 rusų diplomatus
2021-04-21 Lietuva išsiunčia 2 rusų diplomatus
2021-04-21 Latvija išsiunčia 1 rusų diplomatą
2021-04-21 Estija išsiunčia 1 rusų diplomatą
2021-04-21 Čekija išsiunčia 63 rusų ambasados darbuotojų
2021-04-26 Rumunija išsiuntė 1 rusų diplomatą
2021-04-27 Ukraina išsiuntė 1 rusų diplomatą
2021-04-29 Bulgarija išsiuntė 1 rusų diplomatą
@Gražu! Gražu!,
Rusija tikrai taptu didziausiu pajokos objektu, jei dar stipriau nespirtu atgal i priesu snukius. :))) Sveikinu, istojus i RU priesu kluba! :)))
@Grigorij Ačiū už pasveikinimą. Atsidurti RU priešų klube, bet kuriai valstybei garbė!
O rusai nepavargs spardyti vienas prieš visus? Todėl ir yra pajuokos objektas, kad nei iš tolo nei viena pasaulio valstybė negali prilygti rusams pagal išvarytus diplomatus.
@Grigorij Burliokui,
na, kaip ten Senajame Testamente: aki uz aki, danti uz danti! Kad jums tik mačintu. Tik per anksti nepradekit koseti, dulkes ryjant, nes Meska didele. :)))
Ką, šiandiem rusai puola. O rytoj kas? Vėl vakcinos, fake testai ir kt. plandemijos nesąmonės?
@Nu Nu,
siandien rusai puola, ir rytoj, ir poryt puls! O pandemija, ko gero, irgi rusu puolimas, su Petrovu ir Baširovu priešaky. :))) Kaip rase Salomeja Neris: "Lakstingala negali nečiulbeti!".

Ir siaip, kadangi santykiai su PL puikus - ruoskites, broliukai-sakartveliukai, talkai padeti PL kuo greiciau perkasti Kursiu Nerija, kad lenkai visiskai nevarzomai galetu patekti i Baltijos jura, nepaisant to, kad i Kursiu Marias gerokai prileisit suraus Baltijos juros vandenelio. PL saugumas svarbiau visko! :)))
Vaikštanti iliuzija.
Gal jau laikas klausyti ir paisyti savo pilieciu retorikos ir tvarkytis savo salyje ,o neklausytis kaip tai pliatku bobai kokia retorika uz sienos...
От всей души поздравляю православных со Светлой Пасхой, Христовым Воскресеньем! А христиан других конфессий поздравляю со схождением Благодатного Огня в Иерусалиме в Храме Гроба Господня!

Мы - мирные люди, но наш бронепоезд стоит на запасном пути. (с) Netampykit Meskos uz usu! Ramiausiam, draugiskiausiam, taikingiausiam Katinui Leopoldui irgi neuztekdavo kantrybes, ir jis buvo priverstas aukleti izulias peles, retkarciais, ir su "Ozverino" pagalba. Pasidomekit. :))) Monkei ŠI, visems landsberginiams banderlogams linkiu greiciau susirasti savo KAA. :)))
@Grigorij Visada vienas pats su savimi kalbantis idiote, nebijai, kad kada nors del to tave i psichuske uzdarys?
@Verbliudui Verbliudui,
tapai visiskai aklu. Paziurek kiek vertinimu sulaukiu (nebutunai teigiamu), kiek atsakymu, iskaitant tavo! Nuimk vedra nuo galvos! :)))
@Grigorij Mes ruskai nesuprantam gyveni Luetuvoj privalai lietuviskai kalbeti cia ne burliokynas
@Ats. Ats,
ne tau, balvonui, rašiau. Ne tau, balvonui, man nurodineti, kas yra privaloma. Kas liete tave - specialiai parasiau lietuviskai. Džiaukis! Ale retas balvonas: didziuojasi tuo, kad nežino kitu kalbu! O šiaip, pats laikas išmokti "okupantu" kalba, nes jums uodega jau gerai spirgina! :)))
Runkeli ir kacape!
Kas nors Lietuvoje nepatinka?
LAGAMINAS - STOTIS - TĖVYNĖ
@Mazgotėms Mazgotėms,
ar nebutu geriau klaisima spresti kardinaliai: visus, geriausiai uzsirekomendavusius, kaip arsiausius Lietuvos zudikus-porceliuotojus - libkonservus, issiusti i GULAGO Sanatoriju, pries tai susitare su Putinu del dalelio Sibiro arendos? Net neisivaizduoji, kaip lietuviai lengviau atsikvieptu! Ir "Rusas" nustotu nuolat pulti, ir visos baimes del valstybes saugumo savaime atkristu, butu suabejota butinumu NATO šerimo vietoi šalies intensyvaus vystymo.
@Mazgotėms Tavo Maldeikiene jau ir patriotus prie Ledjurio pasiuntė.
@Aga Aga,
ne mano ji, as jai tokiu nurodymu nedaviau. Bet JAV, NATO "patriotams" ten geriausia vieta, pritariu! :))) Patriotai tie, kam rupi LR gyventoju gerbuvis, socialine Teisybe, stiprios, suverenios, socialiai orientuotos valstybes kurymas, o ne tokios mazgotes, kuri net savo šeimu apginti negali, kuriai NATO šerimas svarbiau uz Gamyba, Z.U, valstybes vystyma.
@Aga Nediskutuokit su Grigorij, jis ir taip yra debylas ir jus pavers tokiais, o vėliau nugalės patirtimi:)))
@Aga ;D,
taip, taip, su Grigorij geriau geruoju! Ребята, давайте жить дружно! (с) "Ozverino" nevartuoju, bet uz usu tampyti nepatariu, kaip ir RU, Putino izeidineti. :))) Verciau stipriai pasistenkim, kad Saule Lietuvoj tamsumas prasalintu, ir libkonservai su savo gerbejais, su Anuku, Monke ŠI, Nuoseda... tiesiog isgaruotu, iskeliautu i Marsa, i Menuli.
Kai salies ekonomika zopoje, geriausia rekti 'RUSAI PUOLA'.
Toks ekonomikos zlugimas privers zmones vaziuoti i Maskva ir prasyti pagalbos.
Smetona suzlugde sali ir naujai valdziai reikejo prasyti Stalino malones, bet Soroso kursuose to nemokina.
@Petras Ką jie gali pulti? Kas jų bijo? Jie savus muša, nuodija, kaimynus gąstina. Petrai, rubliuk, ar ne taip?
@Petras PASAULIUI PATINKA
@Petras Pasauliui patinka.
@Rusai čiulpia Rusai čiulpia,
patenkinti rusai čiulpia čiupa-čiupsus, stebint, kaip buratinai patys save naikina, kovojant su vejo malunais, pjaunant šaka, ant kurios sedi, tuščiai liejant tulži. Nuvyniokit partiankes nuo nosiu, ir baikit panikuoti: dar Dangus negriuna, "Rusas" nepuola. :)))
@Petras Tu vienas is tu pijoku dar kacapus uztari ir komunistu isperas gal pats esi tu issigimeliu lalikuonis
Į viršų