Rašyti komentarą...
Šitai aklai vištai tik į laukus baidyti žvirblis o ne sapnuoti kaip tapti prezidentė.
Jei laimės Simonyte, tik kai baigsiu mokslus, pasitaikius progai leksiu į užsienį. Nesuprantu kaip už ją gali balsuoti. Nu fu. Negaliu patikėt.
"Jie žaidžia žmonių baimėmis"... Tai geriau nei žmonių likimais, kuriais abu su Kubiliumi
žaidėte, o dabar žaidi jausmais ir naivumu dalindama pažadukus į kairę ir dešinę, kol pagaliau nuvairuosi velniai žino į kokį krantą. Tavo pažadai nepastovus, nes daug patarėjų - verslo magnatų nevienodai patarinėja...Žinoma ne veltui patarimai žodžiu ir pinigine išraiška....
Ingrid Šymon yra žydė, apie ją info nulis internete, wikipedijoje. Už ją balsuojantys gaus dovanų Anūką, korupciją ir skurdą !!!
@Arunas Arunas,
is kur istraukei, kad ji yra zyde??? Zydas Potrosenko bent ismane, kaip, griaunant Ukraina, sugebeti gerai praturteti. Zydas V.Zelenskis yra LABAI gabus, protingas, nors neturi politiko patirties, ir ukrainieciai, nepaisant subujojusio ten banderovietisko nacionalizmo, masiskai uz ji nubalsavo! Kur pastebejai Symonytes prota? Kaip ji prisidejo prie lietuviu apiplesimo, gelbejant valstybe, t.y. landsbergini rezima 2008 krizes metu? Gal ji nuo to labai praturtejo?
Na, tiek to. Tegul buna zyde. Ir kas? Nelietuviai - ne zmones, Lietuvos priesai? Sakai, kad uz V.Tomasevski todel balsuoti negalima, net uz Juozaiti, Puteiki, kadangi ju zmonos yra ruses (ar rusakalbes)??? Ne, nei uz Symonyte, nei uz tuos veikejus as nebalsuosiu, bet reikia buti teisingu! O balsuosiu uz lietuvi Andriukaiti (toli grazu ne idealus pasirinkimas, bet geresnio neturim), nors ne laso lietuvisko kraujo neturiu. Kokia gi tu esi niekinga nacionalistine bjaurybe!!! Gyveni kreivu veidrodziu Karalysteje. Tau niekad nedaeis, kad, kuo daugiau rekiat bei siekiat "Lietuva - lietuviams!" - tuo daugiau siekiat "Lietuva - be lietuviu!". Tau niekad nedaeis, kad arsiausi RU priesai yra didziausi LR priesai (ziurek Grybauskaite). Kad tikri LR patriotai yra ne nacionalistai, landsberginiai, JAV uzpakalio myletojai, o... vatnikai. Del tokiu, kaip tamsta, taip ir nusigyvenom, taip Lietuvele ir nuvaret.
Ko cia lendi i prezidentus, Simonyte, ka gero padarei Lietuvai? - Vien tik skolas.Geda!
Liberalizmas nera artimas konservatizmui, lygiai kaip transvestitas nera moteris, net jei pavarde yra moteriskos gimines. Partiniai valdziazmogiai pries Nuaseda. Palaikau Nauseda, nes jis uz Lietuva, sukures seima, issilavines ir nepriklauso jokiai partinei gaujai.
Vien už mintį, idėją šaukti moteris į kariuomenę - tik Šimonytę ir balsuosiu. VISADA
Jau tai, kad neturi seimos, vaiku, man iskalbinga... o kad moteris nori isvaryt i kariuomene, tai visai pasiklydusi... Moterys turi gimdyt, jei poniute to nezinojo, o ne pilvais sliauziot po purva su ekipuote.... kas nori, tegu eina - bus aiskiai motyvuota kare, bet visas sukist i kerzus....
Šymon yra žydė, be praeities ir be ateities, nebent Lietuva akla!!!!
Aš šiai personai negaliu atleisti vien už Lietuvai užkrautą skolų naštą. Estai teturi 2milrd. skolos, o Lietuva net 17 tai antrasis biudžetas. Tai kiek metų reikės tą skolą mokėti plius palūkanos. Jeigu ji bus prezidentė, manau dar pridirbs Lietuvai šunybių...
@Monika Nelabai supranti makroekonomikos

Skolinames juokingomis palūkanomis, mažesnėm už infliacija. Kuo daugiau skolinsis tuo daugiau uždirbsi jei bent vienišas šiandien investuotos eur atneš bent vieną po 10 metu.

Aišku viskam yra ribos bet kad 17 milijardu skolos yra tai čia protinga normali politika

Skaitomiausios naujienos
Į viršų